Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Leitgeb odhalila pravé důvody konce 3v1. Nepřipadalo mi to jako kamarádství, rýpla si do Pártlové s Arichtevou

Všechny kamarádky z 3v1.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Vyjádření

Rozpad oblíbené trojice 3v1, která bavila český internet, fanoušky velmi zasáhl. Na sociálních sítích poté začaly kolovat nejrůznější spekulace, proč vlastně Nikol Leitgeb (37) odešla, zatímco Martina Pártlová (45) a Veronika Arichteva (38) zůstaly. Dohady se rozšířily také poté, co Pártlová s Arichtevou oslavily narozeniny svých dětí pospolu, ale Leitgeb chyběla, což se v minulých letech nestalo. Nyní se Nikol poprvé k celé situaci vyjádřila na svém Instagramu.

Rozpad oblíbené komické trojice 3v1 nikdo nečekal. Nikol Leitgeb se odtrhla od Veroniky Arichtevy a Martiny Pártlové a zaměřila se na svou charitativní organizaci Radovan. Veronika s Martinou tak pokračují bez blonďaté herečky.

„Přátelé, kamarádi, přijde nám fér vám říct, že od tohohle roku už stojí za e-shopem 3v1 jen Veru s Marťou. Domluvily jsme se tak už v létě potom, co jsme skončily v rádiu,“ oznámilo známé trio na sociálních sítích začátkem letošního roku, jak jsme již psali. Členky dodaly, že nadále zůstávají kamarádkami, fanoušci ale začali spekulovat o tom, proč se jejich cesty rozešly.

Vyjádření Nikol

Po šesti měsících nejrůznějších spekulací se k celé situaci konečně vyjádřila sama Nikol. „Krásné ráno. Slíbila jsem si, že se v tom nebudu rejpat, že to jednou skončí a situace se uklidní. Ale ono se to neděje. Jsem zvyklá se stavět za různé lidi a možná bych se měla jednou postavit sama za sebe,“ oznámila Leitgeb na Instagramu.

Doporučené video: Rozhovor s Nikol Leitgeb:


„Pojďme se k tomu normálně vyjádřit. Z 3v1 jsem odešla, protože mi to delší dobu připadalo jako byznys než jako kamarádství a neuměla jsem v tom moc dobře fungovat. Jsem hypersenzitivní a šla jsem pryč. Moje domněnka se mi během tři čtvrtě roku potvrdila. A to je celé. Věřím, že se to normálně stává, že jste se s někým duševně oddálili. Je to prostě život,“ vysvětlila.

Potvrdila tak, co si mnozí mysleli. Mezi dřívějšími kamarádkami je hlubší rozkol. O tom mimochodem svědčily i nedávné oslavy narozenin dětí Pártlové a Leitgeb. Obě totiž porodily ve stejný den a vždy říkaly, jak budou dělat oslavu společnou. Jenže letos se tak nestalo, a zatímco i Pártlové nechyběla Arichteva, Leitgeb oslavila narozeniny svého potomka zvlášť.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy