Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Leighton Meester je podruhé maminkou: Hvězda seriálu Super drbna porodila chlapečka

Leighton Meester je podruhé maminkou: Hvězda seriálu Super drbna porodila chlapečka
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
dítě
Herečka Leighton Meester (34) se stala podruhé maminkou. Radostnou novinku potvrdil její manžel, rovněž herec, Adam Brody (40). Nadšení rodiče si domů z porodnice přivezli chlapečka, na kterého už čekala starší sestra Arlo Day (4).

Leighton Meester, nejvíce známá jako Blair Waldorf z populárního seriálu Super drbna, se stala podruhé maminkou. Radostnou novinku potvrdil její manžel Adam Brody v online show zvané The Fun Time Boys Game Night Spectacular.

To, že se Adam a Leighton stali rodiči, se k moderátorům pořadu doneslo rychle. Proto se herce na jeho miminko zeptali. „Poté, co jsem s vámi naposledy hrál, se mi narodilo miminko. Je to chlapec a je jako ze sna,“ řekl nadšený tatínek.

Herci se tím, že čekají miminko, příliš nechlubili. Těhotenství pouze oznámili a Leighton na sociální sítě fotky s bříškem nepřidávala. Fotografům se ale podařilo ji několikrát zachytit při procházce a při té poslední už byl porod na spadnutí.

Souhra

Kvůli svým kariérám nemají Meester ani Brody moc času, herečka ale potvrdila, že se její manžel snaží být tím nejlepším otcem i ve chvílích, kdy má co dělat, aby zvládal práci. Vzhledem k pandemii koronaviru a přerušení několika natáčení ale budou mít nyní oba šťastní rodiče spoustu volných momentů na rodinnou pohodu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy