Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Leichtová ukázala těhotenské bříško v negližé: Fanoušci gratulují hlavně otci

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
těhotenství
Již podruhé těhotná Kristýna Leichtová (34) přidala v sobotu na svůj instagramový profil příspěvek. Ukazuje nejen těhotenské bříško, ale i krásu ženského těla v přiléhavém negližé.

Těhotenství Kristýně Leichtové svědčí. S přítelem Vojtěchem Štěpánkem už čeká druhé miminko a moc se na něj oba dva těší. Po všech gratulacích ale tvrdí, že by mělo být v prvních měsících těhotenství gratulováno otci dítěte, protože je hlavně jeho zásluhou, že k něčemu takovému vůbec došlo.

„Děkujeme za gratulace, moc! Stejně si ale myslím, že ze začátku těhotenství by se mělo hlavně gratulovat budoucímu tatínkovi… To on přece vykonal tu nejdůležitější práci, hodnou přesného cílení a intenzivního soustředění. Pak je to chvilku na vesmíru a přírodě, která udělá ty zázraky a až teprve pak začíná pěstovat maminka. Musím tedy podotknout, že tentokrát byl ten zázračný začátek hodně krušný. Psychicky, fyzicky, energeticky, emočně. Ale evidentně pěstuji silného jedince, jelikož to všechno ustál. Co to bude, nevíme, jak se bude jmenovat, nevíme a kdy se narodí, je relativní a nevíme,“ napsala ke svému postu.

Těhotná a v negližé

Kristýna Leichtová na svém Instagramu ukazuje bříško v přiléhavém negližé, které fanoušky není nijak odsuzováno. Pod příspěvkem je hned několik desítek komentářů, kde její sledující gratulují nejen jí, ale i tatínkovi.

Související články

Další články