Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Leichtová promluvila o ukončení kojení: Bylo to pro mě těžší než celé těhotenství

+ Dalších 15 fotografií
Zpověď
Herečka Kristýna Leichtová (33) prožívá poslední dny konec jedné epizody. Maminka malé Dorotky si posteskla na svém Instagramu nad tím, že její malá dcerka už odmítá kojení a začíná dávat přednost pevné stravě. To však herečka oplakala a přiznala, že to pro ni bylo těžší než celé těhotenství i šestinedělí dohromady...

Kristýna si roli maminky neskutečně užívá a přiznává, že propojení se s miminkem skrze kojení pokládá za jednu z nejkrásnějších věcí na světě. Jenže nic netrvá věčně a téměř roční holčička si řekla a dost! Prso zoufalé maminky už odmítá a dává prý přednost objevování nových chutí.

„Dorotka asi před týdnem rozhodla, že tudy už jíst nebude a že jí ty krásný chvilky napojení a napájení už stačily a teď musí objevovat nové (jogurtíky, rýžové nudle, sýry, zeleninky, ovoce, maso, ryby, šunčičku a podobné laskominy),“ napsala Kristýna na svůj Instagram.

Miminku se musí naslouchat, a tak se posmutnělá Kristýna s kojením, které ji tolik naplňovalo, loučí… „Za sebe musím říct, ze přestat kojit byl pro mě daleko větší psychickej zásah, než celý těhotenství a šestinedělí dohromady! Ale co nadělám, miminko si samo řekne co je pro něj nejlepší,“ svěřila se sympatická herečka a s vděčností dodala, že na tuto krásnou etapu bude vždycky ráda vzpomínat.

„Bylo to tak krásný a krátký období! I přes tu počáteční bolest, to propojení, to jenom naše co nám nikdo nevezme a nenahradí… No, zkrátka děkuji že jsem mohla!“, doplnila Kristýna.

Mohlo by vás zajímat

Další články