Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Leichtová popsala cestu do porodnice: Kvůli čemu se cítila trapně?

Hvězda Comebacku Kristýna Leichtová (32) se stala maminkou teprve před pár dny, kdy přivedla na svět dceru Dorotku. Nejdříve se to snažila tajit, ale zdá se, že s čerstvým miminkem v náručí pookřála a rozhodla se svým fanouškům prozradit, jaká byla cesta do porodnice.

Svým fanouškům sice informace dává pozvolna, ale rozhodně na ně nezanevřela. Herečka Kristýna Leichtová, která před pár dny porodila dceru Dorotku, na svém Instagramu prozradila, jak se cítila při cestě do porodnice a co jí přišlo nejvíce trapné.

„Furt jsem se smála, protože voda tekla a já si říkala: To bude trapas na příjmu s mokrou sukní. Vojta nemohl uvěřit, že rodím a takhle se řežu, tak to vyfotil. Pak nás smích na pár hodin přešel a vrátil se až s jejím pláčem,“ napsala Leichtová.

Na svém Instastories také nezapomněla dodat, že děkuje všem svým příznivcům za mnohá přání. Otcem novorozené dcerky je režisér Vojtěch Štěpánek.

Související články

Další články