Těhotenství je jediné období ženy, kdy může přibrat několik kil a sluší jí to ještě více, než když je štíhlá jako proutek. Na miminko se velmi těší Jitka Čvančarová (40) a její manžel Petr Čadek, který zářil v show StarDance, kde Jitku poznal. Jitka jen kvete. Vypadá opravdu nádherně a odpočatě. V obličeji má zvláštní klid a vyrovnanost.

Na miminko se velmi těší také Kristýna Leichtová a Aneta Krejčíková. Ty se potkaly v centru Prahy na charitativní akci Busking pro Slunce v centru Prahy. Obě jen září štěstím. Rozpustile si navíc poměřovaly bříška. Leichtová čeká potomka s divadelním ředitelem Vojtěchem Štěpánkem a je momentálně už v 8. měsíci.

Hvězda seriálu Ulice Aneta Krejčíková čeká miminko s partnerem Ondřejem Rančákem, který pracuje jako fitness trenér. Krejčíková by měla rodit za dva měsíce.

Na akci v centru Prahy se s manželem Romanem objevila také těhulka Michaela Tomešová. Ta čeká svoje druhé miminko. Při prvním porodu Tomešová snědla placentu – psali jsme tady. Prý to ženě a její kráse prospívá. Uvidíme, zda to Tomešová znovu zopakuje.