Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Leichtová a Krejčíková si poměřovaly bříška. Zakulatila se také Čvančarová

Slavné české těhulky. Která se nejvíce líbí vám?
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 34 fotografií
Těhotenství každé žene nesluší. Ale české herečky Jitka Čvančarová (40), Kristýna Leichtová (32), Aneta Krejčíková (27) a Michaela Tomešová (27) mohou tvrdit opak. Ty s těhotenským bříškem jen kvetou.

Těhotenství je jediné období ženy, kdy může přibrat několik kil a sluší jí to ještě více, než když je štíhlá jako proutek. Na miminko se velmi těší Jitka Čvančarová (40) a její manžel Petr Čadek, který zářil v show StarDance, kde Jitku poznal. Jitka jen kvete. Vypadá opravdu nádherně a odpočatě. V obličeji má zvláštní klid a vyrovnanost.

Na miminko se velmi těší také Kristýna Leichtová a Aneta Krejčíková. Ty se potkaly v centru Prahy na charitativní akci Busking pro Slunce v centru Prahy. Obě jen září štěstím. Rozpustile si navíc poměřovaly bříška. Leichtová čeká potomka s divadelním ředitelem Vojtěchem Štěpánkem a je momentálně už v 8. měsíci.

Hvězda seriálu Ulice Aneta Krejčíková čeká miminko s partnerem Ondřejem Rančákem, který pracuje jako fitness trenér. Krejčíková by měla rodit za dva měsíce.

Na akci v centru Prahy se s manželem Romanem objevila také těhulka Michaela Tomešová. Ta čeká svoje druhé miminko. Při prvním porodu Tomešová snědla placentu – psali jsme tady. Prý to ženě a její kráse prospívá. Uvidíme, zda to Tomešová znovu zopakuje.

Související články

Další články