Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Legrácky ve hře Cyberpunk 2077: Lidé si vytvářejí Zuckerberga nebo Shreka

Legrácky ve hře Cyberpunk 2077: Lidé si vytvářejí Zuckerberga nebo Shreka
Zdroj: Cyberpunk.net
+ Dalších 6 fotografií
úprava postavy
Sedm let se čekalo na legendární hru Cyberpunk 2077. Nadšení kolem videohry však začalo opadávat, když se objevovaly první velké chyby, problémy a některým dokonce hra nešlapala tak, jak se slibovalo. Jak je však známo, hráči si umí vyhrát prakticky se vším a vzniklo pár postav, které se až nápadně podobají těm, jež existují. Nebo jde jen o Photoshop?

Cyberpunk 2077 vyšel letos 10. prosince a od té doby se s ním táhnou jen problémy. Hra, kde byl hlavním protagonistou dobře známý herec Keanu Reeves, nesplnila po prvních 6 hodinách očekávání mnoha hráčů. Stěžují si mimo jiné na mnoho chyb, zasekávání v předmětech či zdech. Hra je od spuštění plná různých glitchů a bugů, hráči na konzolích dokonce nemohou v klidu hrát, aniž by se jim Cyberpunk nesekal.

Vytváření postavy

Hned na začátku hry si hráči mohou vytvořit k obrazu svému postavu, se kterou projdou celý příběh. Kromě toho, že si mohou nastavit i to, že bude mít jejich postava prsa a zároveň mužské genitálie, je možné si vytvořit úplně kohokoliv. Opravdu kohokoliv.

Na stránce Knowyourmeme se objevilo hned několik vtipných obrázků, kdy vznikly velmi věrné podoby známých lidí. Jako vtip je to výborné, avšak zda se to opravdu dá takto vytvořit, to už moc jasné není. Je totiž možné, že jde pouze o úpravy ve Photoshopu, v každém případě obrázky minimálně pobaví.

Kromě šéfa Facebooku Marka Zuckerberga přibyl na stránku i Shrek nebo dokonce podobizna Adolfa Hitlera. O dvou postavách víme, že jsou stoprocentně jen přidané přes grafický program, ale co ty ostatní?

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy