Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Legrace na téma uhořelých dětí zapomenuta. Říbal a Mašlíková se vracejí na obrazovky TV Nova

Vše je zapomenuto.
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
Moderátor Snídaně s Novou Petr Říbal (31) se zapsal do dějin televize, když si dělal legraci z uhořelých dětí, které umřely v Rusku. Spolu s kolegyní Hankou Mašlíkovou (35) je čekalo na chvíli stažení z obrazovek. Nyní se do Snídaně s Novou vracejí. Trest vypršel.

Co se tehdy ve vysílání vlastně stalo? Do Snídaně s Novou zavítal tiskový mluvčí pražských hasičů Martin Kavka. Měl hovořit na téma, které bezpečnostní podmínky a předpisy Rusové zřejmě porušili a zanedbali. Kavka mluvil o tom, že děti byly v kině zavřené. Neměly šanci před ohněm utéct. „Ty děti byly zamčené. Zamknout někoho do nějakého prostoru, to prostě nemůžete udělat. Tam musí být volné únikové cesty,“ uvedl na TV Nova Kavka.

V tu chvíli mu do řeči skočil moderátor Petr Říbal. „Martine, máte děti? No, tak někdy je přece musíte někam zavřít. Aby byl klid,“ začal se smát Říbal. Mluvčího Kavku tímto typem humoru velmi zaskočil.

Redakce eXtra.cz vás jako první informovala o tom, že Říbal z televize Nova vyhozen nebude. Že bude jen na čas stažen z obrazovek a pak se k moderování vrátí.

A to se přesně stalo. Říbal i Mašlíková (35) se do Snídaně vracejí. „Petr si velmi dobře uvědomuje, co udělal, a moc ho to mrzí. Byl to krajně nevhodný vtip a je rád, že znovu od televize dostane šanci vrátit se na obrazovku,“ uvedla pro Blesk Hana Mašlíková. Věříme, že Říbal se už poučil a hloupým vtipům na účet mrtvých se příště vyhne.

Související články

Další články