Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Lego Masters: Show bude hodnotit odborník na stavebnici! Jeho díla obdivují Bloom i Beckham

+ Další 3 fotografie

Je to tady! Show, která ukazuje boj amatérských stavitelů kostek LEGO. Autory těch nejlepších, technologicky nejvyspělejších a originálních kreací posune porota do dalšího kola. Nakonec to ale bude jen jeden pár, který kromě prestižního titulu LEGO MASTERS získá i atraktivní finanční odměnu ve výši půl milionu korun.


Hodnotit soutěž bude největší odborník na stavebnici LEGO – Milan Reindl. Bývalý učitel se díky vášni pro ikonickou stavebnici stal jediným Čechem, který už deset let pracuje jako designér firmy LEGO.

„LEGO pro mě znamená víc než jenom práci. Je to koníček a vášeň. A také velká část mého dětství,“ popisuje práci muž, jehož díla obdivují i takové hvězdy jako David Beckham nebo Orlando Bloom.

Kreativita je základ!

V Česku ani na Slovensku tak není nikdo povolanější, kdo by boj o titul LEGO® MASTERS mohl hodnotit. A co je pro Milana zásadním kritériem pro hodnocení soutěžících? „Chci, aby ukázali kreativitu, bezbřehou fantazii a zkusili převyprávět příběhy pomocí LEGO kostek. Hodnotit se budou samozřejmě technické dovednosti,“ říká Milan Reindl v tiskové zprávě, kterou má redakce eXtra.cz k dispozici.

Kreativní producentka projektu Simona Matásková slibuje jedinečnou diváckou podívanou. „Představíme například stavitelské umění bratrů, maminky se synem nebo kamarádů. Diváci budou sledovat i dvě dvojice, které spojil až casting,“ prozrazuje.

Moderátorská dvojice

„Souhru tedy musí najít dva lidé, kteří na sebe nejsou vůbec zvyklí. Uvidíme, zda bude láska k nejpopulárnější stavebnici stačit,“ dodává s úsměvem producentka. A připomíná i výjimečnou moderátorskou dvojici, kterou tvoří slovenská komička Evelyn a herec Matouš Ruml.

Jak může jedna kostka rozhodnout, sledujte už tuto neděli na Voyo a 5. června na TV Nova ve 20:20.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy