Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Legendární zpěvačka Marika Gombitová (66) překvapila fanoušky: Zazpívá v O2 areně

Marika na svém vánočním koncertu.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 12 fotografií
návrat slovenské zpěvačky

Slovenská zpěvačka Marika Gombitová (66) překvapila mnohé ze svých fanoušků. Chystá totiž rovnou dva koncerty v pražské O2 areně, jak pro eXtra.cz uvedl její manažer Tomáš Ságl. Do Prahy míří po úspěšném koncertu na Slovensku. Gombitová si v minulosti prošla těžkým osudem. Po automobilové nehodě zůstala ochrnutá.

Překvapení pro své české fanoušky přichystala slovenská pěvecká ikona Marika Gombitová. Ta se podle vyjádření jejího manažera pro eXtra.cz po mnoha letech chystá opět vystoupit se svým speciálním koncertním projektem v České republice, a hned dvakrát.

Chystá se velká show

Do Prahy míří zpěvačka po úspěšném koncertu roku na Slovensku, který před Vánocemi odehrála a odzpívala před vyprodanou sportovní halou v Bratislavě. Nyní tak Gombitová splnila i přání českých fanoušků. Dva koncerty neodezpívá dva dny po sobě, jak je v podobných případech zvykem, ale s dvoutýdenní pauzou. Zejména proto, aby se termínově dostalo na všechny diváky.

Obdobně je věnována pozornost i samotné podobě koncertů – chystá se velkolepá scéna, hvězdní hosté a program, který nabídne co nejvíce z velkého množství legendárních hitů jako je Študentská láska, Vyznanie, Šaty, Cukráreň na dlani námestia, Ži a nechaj žiť, Územie zázrakov, Správne dievča, Adresa Ja, adresa Ty, Paradiso, Koloseum, Zem menom Láska.

Těžký osud slavné zpěvačky

Dobře našlápnutou kariéru jí v roce 1980 zastavila tragická nehoda. Po cestě z koncertu v Brně na zasněžené silnici dostalo auto, kterým jela, smyk a vylétlo ze silnice.

Jak uvádí Blesk, Marika neměla zapnutý pás. Vyletěla předním sklem a zůstala ležet v bezvědomí. Poté, co se probrala, bolelo ji vše, kromě nohou. V nemocnici dostala navíc zápal plic, ležela v horečkách a slyšela, jak jí lékaři nedávají šanci na přežití.

Z nejhoršího se nakonec dostala, ale zůstala ochrnutá na dolní část těla. Hrozivá nehoda na čas přerušila i její hvězdnou pěveckou kariéru.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy