Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Legendární vraždící panenka Chucky se vrací! První trailer filmu Charles je venku

Zdroj: Youtube
hororová klasika
Už v červnu příštího roku se vrátí vražedná panenky Chucky ve zcela novém kabátě. Nový teaser trailer nám sice nic moc ohledně děje nenapoví, ale pro zaryté fanoušky hororového žánru je nadějí na znovuzrození jednoho z nejlegendárnějších hororových zabijáků všech dob.

Vraždící panenka Chucky je jedna z nejlegendárnějších hororových postav. Už v jeho prvním filmu vyděsil diváky po celém světě a některým způsobil doživotní trauma z panenek. Jaká bude jeho úloha v novém filmu Charles?

Neviděli jste původní film? Tuto chybu musíte napravit! První film o Chuckym se jmenuje Dětská hra a byl natočen roku 1988. Je tedy jasné, že dnešní publikum už by moc nevyděsil, jde ale o kultovní klasiku, kterou každý správný fanoušek hororového žánru musí vidět. Hlavním hrdinou Dětské hry je šestiletý chlapec jménem Andy, který jako dárek dostane roztomilou zrzavou panenku. Jenže Chucky přestane být roztomilý, naopak začne sprostě nadávat, dělat Andymu naschvály a co je nejhorší, začne vraždit. Do panenky se totiž díky voodoo rituálu dostane duše sériového vraha Charlese Lee Raye.

Důkazem, že z panenky Chucky se stal kult, je i počet pokračování. Včetně nového filmu Charles, který vyjde příští rok, má Dětská hra sedm navazujících filmů.

Podle prozatímních informací se děj snímku bude točit okolo mladého páru, který se nastěhuje do jejich prvního bytu, kde nalezne panenku s rezavými vlasy. V bytě se brzy začnou dít podivné věci a pár zjistí, že panenku ovládá zlá entita.

Těšíte se na návrat Chuckyho? Podívejte se na teaser trailer a udělejte si názor.

Související články

Další články