Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Legendární Vladko z VyVolených: V reality show nevyhrál jen peníze, teď si užívá v zahraničí

Vladko Dobrovodský se ve VyVolených proslavil hlavně svými hysterickými citovými výlevy.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 3 fotografie
Narozeniny

Pětačtyřicáté narozeniny slaví dvojnásobný vítěz reality show VyVolení Vladko Dobrovodský. Emotivní vlasáč, který se zapsal do povědomí milionů Češek a Čechů, už přitom v rodné zemi několik let nebydlí. Bývalý kuchař vyhrál historicky první ročník soutěže v roce 2005, kdy mu bylo 27 let. Ve vile se pak znovu objevil v létě 2013 jako účastník čtvrté série VyVolených a o několik měsíců později z ní opět odešel jako vítěz. Co dělá teď?

Ve vile, kde společně žila skupina lidí a každý jejich krok snímaly kamery, Vladko Dobrovodský vydržel během první série celých 114 dnů. Během soutěže vstoupil do povědomí diváků jako emotivní dlouhovlasý brunet, který bavil svými výbuchy nálad, konflikty s ostatními a hysterickými scénami, ale také jako upřímný a vnímavý chlapík, který nakonec získal sympatie nejvyššího počtu hlasujících. V roce 2005 se na druhém místě Vyvolených umístil Jindřich Hovorka, třetí místo obsadila Kateřina Langerová.

Jako svou první výhru obdržel od televize Prima, která soutěž vysílala, ceny v celkové hodnotě 11 milionů korun. Jak tehdy napsal Český rozhlas, šlo o byt na pražské Nové Harfě v hodnotě pěti milionů, auto za milion, čtyři luxusní zájezdy, elektroniku za půl milionu, oblečení za tři sta tisíc korun a roční rentu 3,6 milionu korun. Navíc dostal ještě křeslo z vily, v němž během pobytu často sedával a houpal se na něm. Odměna za vítězství ve čtvrté řadě soutěže činila 5 milionů korun.

Vladko zkoušel štěstí v showbyznysu

Peníze Vladko chytře investoval a zajistil se tak i na stáří. A jak před několika lety řekl eXtra.cz, v současnosti žije v zahraničí. „V Česku nežiju už strašně dlouho let, nevím, co se tam vůbec děje. Jen občas zajedu za matkou, jinak se v Česku už vůbec nepohybuju,“ prozradil tehdy.

Po své druhé účasti ve VyVolených přitom Vladko zkoušel kariéru v showbyznysu. Plánoval například kurzy herectví, chtěl moderovat a těšil se na budoucnost. Nakonec se ale rozhodl odcestovat z Česka pryč.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy