Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Legendární VIDEO: Objevili jsme kluka, který si přišel hrát s kamením. To bude Pohlreich zírat!

Co spojuje Láďu Hrušku a Zdeňka Pohlreicha? Ano, oba rádi vaří. Ale hlavně je spojuje kluk, který si kdysi přišel hrát s kamením. Zdálo že, klučina někam zmizel a více se neobjeví. Ale Láďa Hruška ho našel v jihočeském Písku.

Kdo by si nepamatoval slavné video, kde za Zdeňkem Pohlreichem (58) přikluše klučina a s plnou pusou začne na slavného kuchaře halekat, že si přišel hrát s kamením. A to bylo i na drsňáka dost, nevydržel to a dostal výbuch smíchu. Klučina Ondra Untermüller se stal hned hvězdou internetu.

Od proslavení videa uplynulo několik let a z malého hošíka vyrostl dospělý kluk. A ejhle, s kým se nyní skamarádil. S Pohlreichovým veřejným nepřítelem Láďou Hruškou (37). Ten do chlapcova rodného města Písku zavítal při propagační show své nové kuchařky. To si Ondra nemohl nechat ujít.

Dokonce Láďovi napsal i vzkaz a chtěl se s ním hned fotit. Je vidět, že má dost v oblibě známé kuchaře. Jen by si měl dát pozor. Přeci jen jsou kluci stále rozhádaní, tak aby mu nevěšeli nějaké bulíky na nos.

Kvůli lehké mozkové dysfunkci je chlapec trošku opožděný a nechá se snadno napálit. Ale tak třeba se naučí aspoň podle Láďových lidových receptů vařit, prý to zvládne i malé dítě.

Související články

Další články