Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Legendární snímek Láska z pasáže: Jak dnes vypadá představitelka Jany?

Legendární snímek Láska z pasáže: Jak dnes vypadá představitelka Jany?
Zdroj: Filmové studio Barrandov / Miloš Schmiedberger
+ Další 3 fotografie
proměna
Jeden z nejslavnějších filmů Lukáše Vaculíka (58) Láska z pasáže spatřil světlo světa v roce 1985. Od té doby se nesmazatelně zapsal do paměti diváků a ti ho i po tolika letech zbožňují. Vaculíkovu velkou lásku si zahrála herečka Tatiana Kulíšková (59). Jak dnes představitelka Jany vypadá?

Láska z pasáže je už v dnešní době kultovní český film. Jedni ho nenávidí, druhým to je jedno a další na něj nedají dopustit. V osmdesátých letech se holky rozplývaly při sledování této romance.

Lukáš Vaculík byl považován za nejvíce sexy muže Česka a ženy všech věkových kategorií při pohledu na jeho obnažené tělo omdlévaly. Pánové ovšem jistě postřehli, že v Lásce z pasáže se vedle Vaculíka objevila také herečka Tatiana Kulíšková

Tatiana ve filmu hrála neúspěšnou studentku Janu, lásku Lukáše Vaculíka. Tatianu potkal podobný osud jako její postavu. V pouhých osmadvaceti letech tragicky zahynul její manžel Pavel Juráň.

Nešťastnou náhodou se utopil. „Když zemřel, měla jsem pocit, že už nikdy nebudu mít děti, nepotkám žádného muže. Nebylo to vůbec šťastné období,“ řekla tehdy Kulíšková.

V současné době je jí 58 let a je to šmrncovní ženská jako řemen. Pověstný šarm ji neopustil a navíc opět hraje v divadle v Trnavě.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy