Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Legendární snímek Láska z pasáže: Jak dnes vypadá představitelka Ja­ny?

Zdroj: csfd.cz
+ Další 3 fotografie
proměna
Jeden z nejslavnějších filmů Lukáše Vaculíka (58) Láska z pasáže spatřil světlo světa v roce 1985. Od té doby se nesmazatelně zapsal do paměti diváků a ti ho i po tolika letech zbožňují. Vaculíkovu velkou lásku si zahrála herečka Tatiana Kulíšková (59). Jak dnes představitelka Jany vypadá?

Láska z pasáže je už v dnešní době kultovní český film. Jedni ho nenávidí, druhým to je jedno a další na něj nedají dopustit. V osmdesátých letech se holky rozplývaly při sledování této romance.

Lukáš Vaculík byl považován za nejvíce sexy muže Česka a ženy všech věkových kategorií při pohledu na jeho obnažené tělo omdlévaly. Pánové ovšem jistě postřehli, že v Lásce z pasáže se vedle Vaculíka objevila také herečka Tatiana Kulíšková.

Tatiana ve filmu hrála neúspěšnou studentku Janu, lásku Lukáše Vaculíka. Tatianu potkal podobný osud jako její postavu. V pouhých osmadvaceti letech tragicky zahynul její manžel Pavel Juráň.

Nešťastnou náhodou se utopil. „Když zemřel, měla jsem pocit, že už nikdy nebudu mít děti, nepotkám žádného muže. Nebylo to vůbec šťastné období,“ řekla tehdy Kulíšková.

V současné době je jí 58 let a je to šmrncovní ženská jako řemen. Pověstný šarm ji neopustil a navíc opět hraje v divadle v Trnavě.

Související články

Další články