Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Legendární reality show je zpět: Kdo z 8 statečných získá srdce diváků a najde lásku

Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 3 fotografie
Farmář hledá ženu

Na obrazovky televize Prima se vrací legendární reality show Farmář hledá ženu. Osm statečných farmářů se chystá najít si partnera pro život za přítomnosti televizních kamer. Show, kterou bude moderovat Laďka Něrgešová, se na obrazovky vrátí ve čtvrtek 29. července ve 21.40 hodin. 

Osm statečných farmářů se rozhodlo jít do divácky oblíbené reality show Farmář hledá ženu, aby našli parnerku pro život. Štáb se vydal natočit jejich medailonky. Potřebují k sobě nejen krásnou a milou polovičku, ale také připravenou pracovat. Farmáři k sobě hledají partnerku do nepohody, která by pomohla s hospodářstvím i realitou venkovského života.

Bude mít někdo ze soutěžících svérázné nároky, nebo jim jde opravdu jen o čistou lásku a pochopení? První díl reality show Farmář hledá ženu, kterým provede Laďka Něrgešová tak, že rozhodování o tom, kterému ze soutěžících mají poslat svůj dopis, pro diváky bude opravdovým oříškem.

Důležité je srdce, ne pozlátko

Diváci budou mít možnost sledovat příběhy skutečných žen i mužů bez zbytečného pozlátka, stylingu a manýr. Čistota srdce, to je, oč tu běží. Divačky a diváci se mohou seznámit s osmi statečnými z celé České republiky, ale dopisem mohou oslovit jen jednoho z nich. Pět uchazečů, kterým přijde nejvíce vzkazů, si pro bližší seznámení vybere několik potenciálních partnerek či partnerů – a Amorek může začít pracovat.

Během reality show se bude okruh přizvaných obdivovatelů zmenšovat, nakonec si ve finále farmáři vyberou toho skutečného partnera pro život. To, jak se bude celý příběh každého z účastníků vyvíjet, bude štáb TV Prima sledovat i po ukončení finálového dílu a postupně se bude vracet k jednotlivým osudům. Pokud tedy hledáte partnera či partnerku s láskou ke zvířatům a přírodě, nabízí se vám jedinečná šance potkat toho pravého. 

Související články

Další články