Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Legendární Princezna ze mlejna slaví 43. narozeniny: Takhle se změnila Andrea Černá

Zdroj: facebook
+ Dalších 14 fotografií
Narozeniny
Představitelka půvabné Elišky Andrea Černá dnes oslavuje třiačtyřicáté narozeniny. Od její přelomové role uběhlo už více než 25 let a herečka se za tu dobu pořádně změnila. Vrásky přibývají, ale Andrea dokáže stárnout s noblesou.

Herečka Andrea Černá dnes oslavuje narozeniny. Andrea se proslavila především rolí Elišky v pohádce Princezna ze mlejna Dnes je z půvabné dívky třiačtyřicetiletá žena, která se spíše než před televizní a filmovou kamerou cítí lépe na divadelních prknech.

Princezna ze mlejna

Oblíbenou českou pohádku od režiséra Zdeňka Trošky Princezna ze mlejna vám jistě nemusíme představovat. V době natáčení bylo Andree pouhých šestnáct let.

Vlnité blond vlasy, pomněnkově modré oči a krásný úsměv - tak si Andreu Černou pamatuje asi většina z nás. V roli mlynářovy dcery Elišky jí to skutečně velmi slušelo.

Současnost

Černá nevěděla, zda u herectví zůstane. Považuje se prý spíše za introvertku a tak trochu netušila, jak naložit s popularitou, která ji po úspěchu pohádky potkala. U hraní nakonec zakotvila, ale zvolila si divadlo. Tomu, jak sama tvrdí, rozumí lépe než filmu.

V televizi jste rodačku z Karlových Varů mohli mimo jiné vidět v seriálech Ordinace v růžové zahradě, Strážce duší či Velmi křehké vztahy Spolupracuje také často s rozhlasem a filmovými produkcemi. Štěstí v lásce, které ji potkalo v pohádce, se jí v reálu bohužel vyhýbá. Zatím prý nepotkala nikoho, s kým by chtěla založit rodinu. Čeká, co jí život přinese.

Andrea od natáčení Princezny ze mlejna už docela zestárla. Vrásky jí přibývají, ale tím se vůbec nemusí trápit, protože pořád vypadá skvěle. Blond vlasy vyměnila za tmavé a v davu více splývá. Její modré oči ale jen tak nepřehlédnete. A na svůj věk má velmi dobrou postavu. Mohla by jí závidět kdejaká dvacítka. Podívejte se do fotogalerie, jak dnes Andrea vypadá.

Související články

Další články