Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Legendární partička Chaozz vyvětrá smrad

+ Další 2 fotografie
Po šestnáctileté koncertní pauze se legendární hiphopová formace Chaozz vrací ve velkém stylu. Pojď se vyvětrat, smrade! Tak se jmenuje koncertní turné.

Po 16 letech se Chaozz vrací na pět velkých koncertů. Turné nazvané Ale už startují Chaozz symbolicky v pátek 13. dubna ve vyprodaném sále brněnského Sona.

„Poprvé v životě jsme zkoušeli,“ přiznává rapper Ba2s před šňůrou, na níž Chaozz doprovodí živá kapela, kterou si vypůjčili od spřízněných Prago Union.

Kromě průřezu hity z desek …a nastal chaos, Zprdeleklika, P.E.S. a Sakum prdum návštěvníky čeká i slibovaná premiéra nové písně. „Refrén je: Pojď se vyvětrat, smrade,“ popisuje ji Deph, dnes známější pod přezdívkou Kato. „Trošku profoukneme ty kostlivce ve skříni. Určitě to ale nebude vzpomínací. Styl je něco mezi Chaozzem a Prago. Prostě to jediný, co umíme.“

„Dneska už konečně budou moct přijít i ti, který to tenkrát měli od rodičů zakázaný,“ říká Deph a pobaveně dodává: „Myslím, že nejvíc za svý to vzal Fugaz, kterej si za těch patnáct let nesvlíknul ty stejný lacláče.“ Kromě Brna můžete kluky vidět v Pardubicích, v Plzni, v Ostravě a 31. května v Praze.

Mohlo by vás zajímat

Další články