Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Legendární pár z Výměny: Iva s Marianem otěhotněla v patnácti, jsou spolu do teď. Snaží se prorazit na TikToku

Iva a Marian z Výměny jsou šťastní.
Zdroj: Se souhlasem Mariana
+ Dalších 6 fotografií
Novinky

Kdysi to byl nejprobíranější pár z Výměny manželek. Mladé Ivě bylo tenkrát 15 let, když otěhotněla se svým o osmadvacet let starším partnerem Marianem. Lidé jejich vztah nedokázali pochopit a Mariana označovali za pedofila. Nyní je vše jinak. Iva je už dávno dospělá, s přítelem mají už druhé dítě a žijí spolu šťastně dodnes. Marian se dokonce přizpůsobil své mladé partnerce a založil si TikTok. 

Marian s Ivou svého času způsobili ve Výměně manželek velký poprask."Napadli mě mladí lidé, kteří na mě pořvávali na náměstí, cituji: Ty prase pedofilní, co pr*áš 15letý holky. Minule mě jeden Rom začal škrtit přímo před marketem a to pořvávání na nás všude nám taky není zrovna příjemné," svěřil se před dvěma lety Marian exkluzivně pro eXtra.cz.

Od té doby, co se Marian (51) a jeho partnerka Iva objevili v pořadu Výměna manželek, neměli chvilku klidu. Marian od veřejnosti dostával pěkně naloženo. Jak je patrné z jeho výpovědi, lidé ho prohlašovali za pedofila a slovně ho napadali. Tomu je dnes konec, i když si z toho zjevně Marian nese trauma. Na popud své manželky Ivy, která za týden oslaví 23 let, si založil TikTok, kde odhaluje, jak se rodince nyní spokojeně žije.

"Máme se dobře. Děti rostou. Té starší je už sedm let a chodí do první třídy. Nejvíc jí jde matematika a čeština, ale moc jí nejde čtení. Jinak je dobrá v atletice," vypráví Marian v prvním videu a později se vyjadřuje k Výměně. "Ta Výměna byla celá nešťastná. Lidi mě nazývali pedofilem a dědkem. Celý to bylo nahraný, v tý televizi ukazují jednu rodinu lepší a tu druhou takovou na prd," vzpomíná Marian.

Žije se jim dobře

Manželství s Ivou si pochvaluje. "Jinak s manželkou se máme stále rádi. O děti se staráme oba. Mají nové postele, je vymalováno, takže nejsem zas tak špatný otec, jak někteří tvrdí," svěřil se Marian v dalším videu. Iva a Marian se podle svých slov seznámili, když bylo Ivě čtrnáct let. Prý si začali psát na Facebooku a nakonec to dali dohromady. Na první sex ale čekali do patnáctých narozenin.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Výměna manželek

Výměna manželek je reality show, kterou od roku 2005 vysílá TV Nova. Manželky ze dvou rodin se na deset dní vymění, to vše pod dohledem kamer. Na konci pořadu se všichni zúčastnění setkají a zrekapitulují, k čemu během Výměny manželek došlo. Aktuální řada Výměny manželek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy