Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Legendární násoska z Výměny manželek se předvádí v Prostřenu. Obejde se vaření bez alkoholu?

Gábina má ráda pozornost a baví ji obrážet různé soutěže. Teď se
uchází o výhru v pořadu Prostřeno. A velkým překvapením je, že byla
údajně střízlivá.
+ dalších 1 fotografií
Kdo se dívá na reality show, tak už moc dobře zná násosku Gábinu, která si ráda před kamerou přihnula. Teď se zúčastnila další soutěže, a to kulinářské. Zvládne milovnice lihovin uvařit pro další čtyři lidi a vydrží být vůbec střízlivá?

Milovnice televizních show Gabriela Brabec Tauberestová (36) si nedá pokoj. I když už třikrát se jí povedlo se před diváky ztrapnit svými ožraleckými výstřelky, tak ani to ji neodradilo od toho, aby se přihlásila do dalšího pořadu.

Teď se naštěstí nemusí starat o malé děti jako ve Výměně manželek, kde byla celých deset dní pod parou. Ale bude muset uvařit chutné menu pro další soutěžící. A světě div se, podle štábu se přezdívaná Džambulka ani jednou v Prostřenu nedotkla alkoholu. My snad začneme věřit i na zázraky.

„Nikdo ze štábu ji skutečně neviděl pít. Při servírování vlastní večeře připravila dokonce nealkoholický přípitek,“ prozradil deníku Aha! zdroj ze štábu a sama Gábina tuto informaci potvrdila.

„Po soutěži jsem přestala pít alkohol. Přestalo mě to bavit,“ svěřila se pohledná brunetka, kterou alkohol ničil a dělal z ní nechutnou loutku. „Popostrčil mě hlavně manžel. Chtěl, abych to omezila, ale skoncovala jsem s tím úplně. Skoro rok jsem neměla ani kapku,“ dodala Gábina.

Jestli to všechno dopadne bez dalšího skandálu a alkoholových excesů, se dozvíme už v pátek, kdy má bývalá násoska vařit.

Mohlo by vás zajímat

Další články