Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Legendární Matrix se vrací na filmová plátna: Keanu Reeves se objeví i zde

Legendární Matrix se vrací na filmová plátna: Keanu Reeves se objeví i zde
Zdroj: Warner Bros.
+ Další 4 fotografie
Matrix 4
Společnost Warner Bros. v srpnu oznámila, že se na filmová plátna vrátí legendární Matrix už ve čtvrtém pokračování. Zatím nebyly uveřejněny konkrétní detaily, ale pár věcí je už jistých. Kdo se objeví v hlavní roli a na kdy je plánována premiéra?

Matrix je kultovní sci-fi film a první díl pochází z roku 1999. Doposud byly natočeny tři díly ze série oblíbených filmů Matrix a všechny napsaly a režírovaly sestry Lilly a Lana Wachowski

A konečně je to tady. Fanoušci se dočkají čtvrtého pokračování. V srpnu společnost Warner Bros. oficiálně oznámila, že bude zahájeno natáčení Matrix 4 Prozatím na povrch neuniklo moc informací o připravovaném filmu.

Několik detailů je nám už ale známo. Například to, že se v novém Matrixu opět můžeme těšit na herce Keanu Reevese a Carrie-Anne Moss, kteří se nám představí ve svých původních rolích jako Neo a Trinity.

Dále je jasné datum uvedení do kin. Na filmových plátnech by měl mít Matrix 4 premiéru 21. května 2021.

Matrix se stal filmovou senzací a fenoménem. Ačkoli si tvůrci od filmu moc neslibovali, jeho popularita předčila všechna očekávání. Matrix vydělal 171 milionů dolarů jen v USA a 460 milionů celosvětově.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy