Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Legendární Karel Gott odešel do nebe: Po smrti přicházejí na pomoc andělé

+ Další 2 fotografie
KAREL GOTT
V úterý 1. října krátce před půlnocí odešel nejznámější český zpěvák a zlatý slavík Karel Gott. Bylo mu 80 let. Karel Gott se narodil 14. července 1939 v Plzni ve znamení citlivého Raka. Nikdo z nás neví, kdy a jak opustí tento svět. Smrt přináší hlubokou proměnu a transformaci. Je ale jisté, že andělé pomáhají duším při tomto velkém přestupu. Co se děje po smrti? A jak bude božský Karel dohlížet na svou milovanou rodinu?

Andělé strážní

Smrt blízkého člověka se vždy stává velmi bolestivým a skličujícím prožitkem. Jinak tomu není ani u odchodu české legendy Karla Gotta, který po sobě zanechal manželku Ivanu a dvě malé holčičky. Bohužel, v našem světě existují mystéria a temná období, kterým nechceme rozumět. Při těchto těžkých životních zkouškách přicházejí na pomoc i andělé. Neviditelní tvorové se svobodnou vůlí bdí nad těmi, kteří to nejvíce potřebují.

Před branami

Nesmíme zapomínat právě na to, že i mrtví mají naději na vzkříšení, na nový začátek. Už samotná představa o existenci andělů je uklidňující. Božský Karel miloval hudbu a svou rodinu a je zřejmé, že stojí před branami duchovní říše, kde vládnou právě andělé. Každý člověk má na tomto světě nějaké poslání, Karel Gott to své bezpochyby splnil. Děkujeme, Mistře.

Mohlo by vás zajímat

Další články