Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Legendární Karel Gott odešel do nebe: Po smrti přicházejí na pomoc andělé

Legendární Karel Gott odešel do nebe: Po smrti přicházejí na pomoc andělé
Zdroj:
+ Další fotografie
KAREL GOTT
V úterý 1. října krátce před půlnocí odešel nejznámější český zpěvák a zlatý slavík Karel Gott. Bylo mu 80 let. Karel Gott se narodil 14. července 1939 v Plzni ve znamení citlivého Raka. Nikdo z nás neví, kdy a jak opustí tento svět. Smrt přináší hlubokou proměnu a transformaci. Je ale jisté, že andělé pomáhají duším při tomto velkém přestupu. Co se děje po smrti? A jak bude božský Karel dohlížet na svou milovanou rodinu?

Andělé strážní

Smrt blízkého člověka se vždy stává velmi bolestivým a skličujícím prožitkem. Jinak tomu není ani u odchodu české legendy Karla Gotta, který po sobě zanechal manželku Ivanu a dvě malé holčičky. Bohužel, v našem světě existují mystéria a temná období, kterým nechceme rozumět. Při těchto těžkých životních zkouškách přicházejí na pomoc i andělé. Neviditelní tvorové se svobodnou vůlí bdí nad těmi, kteří to nejvíce potřebují.

Před branami

Nesmíme zapomínat právě na to, že i mrtví mají naději na vzkříšení, na nový začátek. Už samotná představa o existenci andělů je uklidňující. Božský Karel miloval hudbu a svou rodinu a je zřejmé, že stojí před branami duchovní říše, kde vládnou právě andělé. Každý člověk má na tomto světě nějaké poslání, Karel Gott to své bezpochyby splnil. Děkujeme, Mistře.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy