Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Legendární Jaromír Jágr slaví 50: Tyhle krásné ženy prošly jeho životem!

Jaromír Jágr: Jaké byly jeho partnerky?
Zdroj: profimedia, se souhlasem J. Jágra, koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
Fotky uvnitř

Legendární hokejový útočník Jaromír Jágr oslaví již v úterý padesáté narozeniny! Za svůj život se stihl stát nejen úspěšným hokejistou, ale také mužem, který nemá příliš štěstí v lásce. Žen vystřídal mnoho a zdá se, že žádná zatím nebyla tou osudovou, možná právě současná Dominika Branišová (27) vše změní a Jágr se konečně usadí. Které ženy se po jeho boku objevily v minulosti?

Hokejista Jaromír Jágr si na milostný život rozhodně nemůže stěžovat. Sice nyní již delší dobu chodí s modelkou Dominikou Branišovou, před ní měl ale pořádný zástup partnerek.

Iva Kubelková (44)

Jeho první vztah byl s vnadnou modelkou Ivou Kubelkovou, s níž se seznámil během jejího působení v Miss České republiky 1996. Seznámili se na akci a Jágr jí následně řekl, ať mu zavolá. Jenže Kubelková odvětila, že klukům nevolá, což ho zřejmě šokovalo, jak před časem zavzpomínala pro Blesk. Chodili spolu téměř dva roky, ale následně se rozešli. Po Jágrovi se dala dohromady s podnikatelem Georgem Jiraskem, s nímž má dvě dcery, Natálku a Karolínku.

Nicol Lenertová (47)

Krátce po rozchodu s Kubelkovou se dal v roce 1999 dohromady s moderátorkou Sportovních novin na televizi Nova Nicol Lenertovou. Jenže s ní mu vztah vydržel jen pár měsíců a následně šel každý svou cestou. V roce 2005 se seznámila se sportovním manažerem Jaroslavem Kalátem, se kterým má dva syny, Jaroslava a Dominika.

Andrea Verešová (41)

Čtyři roky poté chodil s modelkou Andreou Verešovou. Ta za ním létala po celém světě, zatímco se věnovala vysoké škole a hlavně modelingu. Jenže ani těmto dvěma to nakonec nevydrželo, protože měl každý jiné priority. Verešová dodnes tvrdí, že se nerozešli ve zlém, ale od rozchodu se ani jednou neviděli. V březnu roku 2007 se Verešová provdala za právníka Daniela Volopicha. V tom stejném roce porodila dceru Vanessu a v roce 2009 syna Daniela Tobiáše.

Lucie Borhyová (43)

Krátký románek si Jágr užil i s nejvýraznější tváří televize Nova Lucií Borhyovou. V létě 2004 měl mezi nimi proběhnout krátký flirt, který ale nesměřoval k ničemu vážnějšímu. „Lásku na první pohled člověk nezažije mockrát, ale tohle byl přesně ten případ. Jak jsme se potkali, bylo nám jasné, že tam něco je. Zaujaly mě jeho oči. A pak i názory,“ rozhlašovala tehdy zamilovaná Borhyová. Lucie je stále moderátorkou Televizních novin společně s Reyem Korantengem. Od roku 2017 tvoří pár se svým o deset let mladším manažerem Michalem Smečkou.

Inna Puhajková (35)

Zřejmě nejdéle vydržel Jágr s krásnou, o čtrnáct let mladší modelkou a moderátorkou Innou Puhajkovou, která je původem z Ukrajiny. Vydrželi spolu šest let a procestovali Ameriku i ruský Omsk. Jenže ve svých čtyřiceti letech se Jágr na rodinný život ještě necítil, proto šli nakonec i tito dva od sebe. Jejím dalším životním partnerem se stal rovněž sportovec, fotbalový obránce Petr Tlustý, který hrál za FK Slavoj Vyšehrad, od roku 2007 za FC Vysočina Jihlava.

Veronika Kopřivová (30)

Další mediálně probíraný vztah měl s modelkou Veronikou Kopřivovou, která se úspěšnou stala hlavně díky němu. Původně začínala jakožto tanečnice u tyče v Německu a následně odcestovala na Floridu, kde se s Jágrem seznámila. Od té doby s ním cestovala po Floridě, Kanadě a nakonec zakotvili v Kladně, kde momentálně Jágr hraje v extraligovém klubu Rytíři Kladno. Nakonec vztah nevydržel ani jim a Jaromír tak musel zkusit své štěstí dál. Rozejít se měli v průběhu roku 2019. Veronika si následně našla partnera Miroslava Dubovického a v roce 2021 porodila zdravou holčičku Ellu.

Dominika Branišová (27)

Jeho aktuální přítelkyní je znovu modelka, a to Dominika Branišová. Na veřejnosti se společně začali ukazovat v červnu 2020 a od té doby jsou nerozluční. „Bylo to v mé poslední práci. Dělala jsem manažerku jednomu pražskému klubu a Jaromír tam přišel jako host. To bylo vlastně naše první setkání,“ prozradila před časem Dominika o jejich prvním setkání. Zda těmto dvěma vztah vydrží, to je ve hvězdách, ale většina Jágrových fanoušků už by si určitě moc přála, aby se konečně usadil.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy