Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Výměna manželek Věra Bílá Stanislav Zindulka Útok na mešitu

Nejnovější kauzy

Legendární Honza Koller se proměnil v tenistu. Všemu přihlížela jeho sexy ženuška!

Kollera byl plný kurt.
+ Další 2 fotografie
Bývalá opora české fotbalové reprezentace zkusila jiné řemeslo. Jan Koller se v Karlových Varech proměnil v tenistu. Byl ale pod dohledem, protože na tribuně fandila jeho velmi přitažlivá manželka.

V současné době takový fotbalista naší reprezentaci chybí. Hráč, co dokázal dávat góly a byl vždy v pravý čas na pravém místě. Honza Koller se ale fotbalově reinkarnovat prostě nemůže. Každopádně nezahálí a sportuje pořád. V Karlových Varech se zúčastnil tamního turnaje v tenisu.

Bývalý útočník měl navíc v ochozech podporu, dorazila s ním totiž i jeho manželka Hedvika, na kterou byl skutečně hodně příjemný pohled. Přijela v dobře vypadajících bílých šatech a bylo jasné, že by na červeném koberci tamního filmového festivalu zastínila nejednu celebritu.

Kollerovi musí být ale nyní smutno, český fotbal je totiž v ohromném útlumu. Holt časy, kdy právě tento dlouhán společně s Nedvědem nebo Poborským váleli v českém dresu, jsou ty tam. Nyní nás reprezentují nagelovaní frajírci a dělají akorát ostudu. No snad se ještě dožijeme generace, která ukáže, že je Česká republika fotbalovým národem!

Mohlo by vás zajímat

Další články