Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Legendární Holki v Extra Focusu: Prozradily, za co v dobách největší slávy utrácely

+ Další 3 fotografie
Kariéru měly rozjetou slušně. Z každé písničky se stal okamžitě hit, byly v televizi, měly beznadějně vyprodané koncerty a velice dobře se prodávající desky. Tak si většina z nás pamatuje dívčí skupinu Holki, která na konci minulého tisíciletí sbírala úspěchy v Českém šoubyznysu. Dvě členky legendární formace teď prozradily v novém Extra Focusu, jak žijí dnes.

I když se kapela vrátila v roce 2008 na hudební scénu jako trio bez Kláry Kolomazníkové, alfou a omegou jejich života už hudba rozhodně není a holky se podle svých slov rozhodně nepovažují za áčkové celebrity. Nikola Šobichová a Kateřina Brzobohatá jsou totiž spokojenými maminkami a tyto role si užívají podstatně víc, než svůj hudební comeback.

Hodně zajímavá byla odpověď na otázku, za co v době své největší slávy Holki utrácely. „Kabelky, boty, všechno nám to proteklo mezi prsty. Dokážeš si představit, kolik peněz jsme nechaly na benzínkách? Cédéčka, videokazety, když jsme jely z vystoupení, tak jsme koupily za šest set videokazetu a nekoukaly na nic,“ řekla Kateřině Kristelové (38) při rozhovoru Nikola.

Související články

Další články