Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Legendární herní série GTA v moderním kabátě: Podívejte se na proměnu

Neznámý bezejmenný hrdina, Tommy Vercetti, CJ aka Carl Johnson. Znalci už vědí, že řeč je o třech hrdinech patrně nejoblíbenější herní série všech dob. Grand Theft Auto od společnosti Rockstar Games je série her, které při svém vydání vydělávají násobně více než největší holywoodské trháky a poslední, pátý díl, už hrálo přes sto padesát milionů lidí po celém světě.

Všechny díly Grand Theft Auto vystihovaly tři hlavní charakteristiky - znamenitě napsaný příběh, sympatičtí hlavní hrdinové a velmi vtipný, nekorektní styl vyprávění, který se v některých citlivějších regionech stal předmětem nejednoho soudního sporu.

Nyní se Rockstar Games rozhodli, že starším dílům populární série dají nový grafický kabát. Nečekejte supermoderní grafiku, retro nádech je samozřejmě z her znát i po faceliftu, ale hodně mechanik bylo přizpůsobeno modernímu hráči, takže vás nečeká ovládání plné bolesti jako v době, kdy byly hry novinkami.


A kdy vše vyjde? Podle všeho se na tři remasterované díly - tedy GTA 3, Vice City a San Andreas - můžeme těšit již před letošními Vánoci. Doporučená cena za všechny tři remasterované tituly by měla být 1599 Kč.

Související články

Další články