Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Legendární Hašek zase machruje a dělá frajera: Pusťte mě na led a já Kašpara vychytám!

Hašek se vytahuje na Lukáše Kašpara.
Zdroj: Profimedia.cz
To tu dlouho nebylo. Hašek už skoro jako hokejový důchodce chce zpátky na led a ukázat všem, že Kašparovo umění je jen náhodou.

Hašek si zase myslí, že je mistr světa ve všem, co se hokeje týče. Nyní ho zase rozpálilo, jak každý chválí českého útočníka Lukáše Kašpara za jeho šikovnost při samostatných nájezdech. Hned třikrát v řadě totiž proměnil penaltu, a to stejným způsobem. „Nejraději bych si oblékl výstroj a šel mu to chytit,“ machroval Hašek a asi se viděl v Naganu, kde dokázal chytit vše.

Jenže, Dominiku, Nagano už je za námi, je to historie stará 18 let. Hašek vždy miloval výzvy a to v něm zůstalo. Legendární brankář si od cesty nenechal ani poučky na adresu brankářů. „Gólmani to musí vědět, jak Kašpar bude zakončovat. Je to jasný, má to natrénovaný,“ mluvil Hašan jak nějaká hokejová encyklopedie.

Samozřejmě si už představoval, jak je v kleci a nájezd chytí. Popisoval v rozhovoru, co přesně je třeba udělat, aby to Kašparovi nevyšlo. „Já bych si co nejdříve lehl na zem. Jakmile by se šteloval ke střele, plácl bych sebou a svoji hokejku vytasil proti němu,“ popsal pro iSport.cz Dominátor způsob, jak se chytá Kašparův nájezd.

Otázkou je, zda to v reálu opravdu bude fungovat. Jak víme, tak závěr kariéry Dominika byl spíše ve znamení marnosti. Kariéru neukončil sám ze své vůle, ale spíše proto, že už ho prostě nikdo nikde nechtěl. Takhle velký hokejista prostě nemá končit.

Související články

Další články