Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Legendární film Pan a paní Smithovi: Zrod lásky mezi Angelinou a Bradem, který přerostl v nenávist

Legendární film Pan a paní Smithovi: Zrod lásky mezi Angelinou a Bradem, který přerostl v nenávist
Zdroj: Twentieth Century Fox Film Corp / archiv
+ Dalších 10 fotografií
film
Při natáčení legendárního filmu Pan a paní Smithovi se do sebe bláznivě zamilovali Angelina Jolie (44) a Brad Pitt (56), který v té době byl ženatý s herečkou Jennifer Aniston (51). Celý svět se okamžitě rozdělil na tým Jolie a tým Aniston. Začátky společného života neměl Brad s Angelinou vůbec jednoduché. Bohužel v té době nikdo netušil, že konec jejich vztahu bude vypadat mnohem hůř.

Když Brad Pitt a Angelina Jolie oznámili v roce 2016 svůj definitivní rozchod, tak tomu fanoušci z celého světa nemohli uvěřit. Velká láska, která vznikla při natáčení filmu Pan a paní Smithovi a prošla si spoustou příkoří, je z ničeho nic u konce.

Než se dvojice domluvila na výchově všech svých dětí, vypadalo to mezi nimi na pěknou válku. Samotná Angelina se později svěřila, že pro ní rozchod s Bradem byl velmi stresující záležitostí, čehož si lidé po celém světě nemohli nevšimnout.

Kdysi půvabná herečka, kterou bylo za co chytit začala drasticky hubnout a chřadnout, zatímco Bard vypadal, jako by mu rozvodem spadl kámen ze srdce. „Myslím, že to začalo rozchodem s Bradem a následným skutečným odloučením. Bylo to velmi komplikované. Cítila jsem se malá, bezvýznamná, i když jsem to nedávala najevo,“ přiznala herečka před časem pro francouzský magazín Madame Figaro.

„Byla jsem skutečně smutná, ublížená. Ale naučilo mě to větší pokoře. To, co jsem si z téhle životní lekce odnesla, chci předávat i svým dětem. Že přes všechno špatné lze znovu objevit sebe sama a hlavně, že je možné najít radost. I já jsem ji musela znovu najít,“ dodala Angelina.

I přesto, že je pár dávno od sebe a pokouší se začít znova, tak film Pan a paní Smithovi zůstane pro mnohé fanoušky tím, kdy se zrodila velká láska, která nedopadla dobře.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy