Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Legendární DJ BoBo vypadal jako blázen: Jak se změnil idol z devadesátek

Zdroj: Profimedia.cz
NAROZENINY
Hudební ikona devadesátých let DJ Bobo, jejíž hit Everybody máme zažraný pod kůží, je na pódiích pořád jako doma. Teď na ně sice nemůže, ale až pomine koronavirová doba, tak to se svými fanoušky zase pořádně rozjede. A malou soukromou párty si nejspíš naplánoval i na dnešek – slaví totiž 53. narozeniny.

Peter René Baumann alias DJ Bobo je známý především jako DJ, ale také písníčkář, rapper, tanečník či hudební producent. Rodáka ze Švýcarska v devadesátých letech milovali snad všichni a fanoušky má po celém světě i nyní. Dosud prodal 14 milionů kusů desek a vydal 12 vlastních plus několik kompilačních alb.

DJ BoBo a jeho hit Chihuahua

Do popředí hudebního nebe ho vystřelil hit Somebody Dance with Me, ke které si vypůjčil melodii od hudebníka Rockwella z jeho největšího hitu Somebody's Watching Me. Pořádně chytlavé byly i další BoBovy songy, které zkrátka nešly vymazat z hlavy. Pamatujete třeba na hit Chihuahua?

Jeho hity se dostávaly na první příčky hitparád – a to nejen v Evropě, ale i v Asii či Jižní Americe. Mezi lety 1992 až 2007 získal deset cen World Music Awards za nejprodávanějšího umělce Švýcarska a na svém kontě má i několik zlatých a platinových ocenění.

DJ Bobo se kromě své hudební kariéry věnuje i charitativní činnosti a v roce 2006 se stal ambasadorem Světového potravinového programu OSN. A spokojený je taky v osobním životě, ve kterém je jeho osudovou partnerkou Nancy Rentzsch, se kterou se v roce 2002 oženil a společně mají dvě děti.

DJ BoBo na Instagramu

V květnu loňského roku měl DJ BoBo v rámci festivalu 90 s Explosion vystoupit i v České republice, plány mu však zhatil koronavirus.

V reálu je DJ BoBo naprosto obyčejný a pokorný muž, ovšem na sociálních sítích se čas od času pochlubí fotografií s nějakým módním výstřelkem. Jako třeba na Silvestra, kdy na Instagram nahrál fotku s růžovým šátkem na čele, s potítky na rukou a tričkem s nápisem „Nikdy jsem neplánoval být úžasný. Prostě se to stalo!“ Na nohách měl navíc pořádně upnuté legíny.

K fotce však doplnil i komentář, čímž ledacos vysvětlit. „Šťastný Nový rok. Jsem připraven na domácí párty. Ukaž mi svůj párty kostým i ty!“ nabádal své fanoušky DJ Bobo, který i v těžkých dobách neztrácí smysl pro humor.

Související články

Další články