Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Legendární Conchita Wurst odhodila kadeře: Rakouská dáma s vousy je k nepoznání

Legendární Conchita Wurst odhodila kadeře: Rakouská dáma s vousy je k nepoznání
Zdroj: PAZ Photography/Facebook, archiv/Conchita Wurst
+ Dalších 13 fotografií
drag Queen
Dlouhé vlasy, bohaté vousy, dokonalý hlas a úžasný smysl pro styl. Pro někoho je oslavenkyně Conchita Wurst (32) stále jedním z největších idolů, ať už jde o módu, umění, zpěv či drag queen. Rakouská zpěvačka si nejen ve své zemi získala srdce lidí svým úžasným hlasem a výhrou v Eurovizi. Dlouho se o ní nemluvilo a dnes je zpátky v plné parádě. A absolutně k nepoznání.

V roce 2014 byly miliony lidí uchváceny hlasem skvostné drag queen známé jako Conchita Wurst. Dáma s vousy tehdy na Eurovision Song Contest předvedla naprosto excelentní výkon s písní Rise Like a Phoenix, čímž získala nejen vítězství v soutěži, ale také srdce mnoha lidí na celé planetě.

Teď se Conchita po šesti letech "vrátila". Ve skutečnosti byla aktivní celou dobu, jen bylo vše dost utlumené. Přesněji je dnes zpět Thomas Neuwirth, který ve velkém rozjel svou hudební kariéru a celý rok objížděl koncerty. Ale už více než rok byste rakouskou dámu s vousy nepoznali. Ačkoliv stále vystupuje jako Conchita a této tváře se nikdy nevzdá, s dlouhými vlasy Thomase už tolik neuvidíte.

Vlasy dolů a zbyl jen plnovous

Instagram Conchity, tedy Thomase, je plný fotografií, kde má krátké vlasy. Jednou bílé, jednou hnědé, někde dokonce růžové. Kromě vlastních snímků přidává i fotografie spojené s videoklipy nebo spolupracemi s módními značkami, jako je například oblíbené Zalando. Conchita byla už od začátku velmi výrazná osobnost, což přenesl Neuwirth i do svého nového alias Wurst. Mnoho šperků, výrazné líčení, barevné účesy, latexové oblečky, nic z toho mu není cizí. A vypadá naprosto skvěle. Sami se můžete podívat do galerie.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy