Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Legendární Clint Eastwood slaví 90: Šťastným ho dělá sličná o 34 let mladší přítelkyně a 8 dětí

Legendární Clint Eastwood slaví 90: Šťastným ho dělá sličná o 34 let mladší přítelkyně a 8 dětí
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
kulatiny
Legendární Clint Eastwood slaví své 90. narozeniny. Hvězda westernů ze 70. a 80. let se i v tomto věku těší skvělé kondici a do důchodu rozhodně jít neplánuje. Potřebný elán do života mu dodává jeho přítelkyně Christina Sandera (56) a 8 dětí, které má herec z předchozích vztahů.

Clint Eastwood, který se proslavil především jako drsňák ze starých westernů, slaví 90. narozeniny. Ani v tomto věku se herectví nevzdává a má energii nejen na práci, ale i na trávení volného času s přítelkyní a svými osmi dětmi.

Hercova přítelkyně Christina Sandera stojí po jeho boku od roku 2014 a přátelé páru tvrdí, že Clint je s ní velmi šťastný. Jakožto muže, který nadevše miluje své děti, ho navíc těší, že i jeho 8 potomků s ní vychází skvěle.

Je to právě Christina, díky které je Eastwood plný energie. Společně zdravě jí, cvičí, meditují a věnují se všemožným zajímavým koníčkům, mezi které posedávání na gauči u televize rozhodně nepatří. Seznámili se, když pracovala jako servírka v hotelové restauraci Eastwoodova Mission ranče v Carmelu v Kalifornii.

Osm skvělých dětí

Clint Eastwood byl v mládí obrovský fešák a o ženy neměl nouzi. K oltáři ho za celý život dostaly jen dvě, děti však má s více ženami. Potomků má legendární herec celkem 8, nejmladšímu je 24 a nejstaršímu dítěti už táhne na 70. Největší radost Clintovi dělá syn Scott Eastwood (34), který kráčí v jeho stopách a hrál ve filmech jako Sebevražedný oddíl, Texaský masakr motorovou pilou 3D či Rychle a zběsile 8.

Související články

Další články