Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Legendární Cher v slzách: Zpěvačka přišla o milovanou maminku (†96)

Zpěvačka Cher se svou maminkou Georgiou Holt.
Zdroj: Profimedia
Úmrtí

Zpěvačku Cher (76) zasáhla smutná zpráva. Její milovaná maminka Georgia Holt zemřela ve věku 96 let. Legendární zpěvačka o tragické události informovala na Twitteru. 

Legendární zpěvačka Cher v neděli na svém Twitteru sdílela velmi smutnou zprávu. Její maminka Georgia Holt je po smrti. "Máma je pryč," napsala Cher se smutným emotikonem na sociální síť.

Další informace nepřidala. V komentářích jí přišla řada kondolencí a slova podpory. "Ať odpočívá v pokoji, jsme s vámi," napsal jeden z fanoušků. Další se vyjadřovali v podobném smyslu.

Trápil ji zápal plic

Maminka Cher se podle portálu Daily Mail delší dobu potýkala s respiračními potížemi. V září musela být hospitalizována se zápalem plic, který se jí opakovaně vracel. Je pravděpodobné, že smrt souvisela s tímto problémem.

Cher vzdala hold své matce v roce 2013 dokumentem odvysílaným na Lifetime s názvem Dear Mom, Love Cher. Film, který Cher produkovala, popsal Georgiino dětství v Arkansasu, jejích šest manželství a její pěveckou a hereckou kariéru v Los Angeles, když se snažila uživit svou dceru. Vyprávělo se v něm i o tom, jak Georgia, když byla těhotná s Cher, málem potratila kvůli nátlaku vlastní matky.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy