Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Legendární český DJ Loutka (†51) spáchal sebevraždu: Oběsil se!

DJ Loutka se oběsil.
Do nebe odešlo jedno z největších jmen české taneční scény. V nočních klubech to roztáčel už od 90. let. Podle jeho okolí spáchal Michal Maudr (†51) alias DJ Loutka sebevraždu oběšením!

Diář měl stále nabitý a v sobotu měl vystoupit na večírku v Poděbradech, další víkend na Mácháči. Legendární DJ Loutka už ale svoje hity nikdy nezahraje. Podle informací z jeho okolí se oběsil. Potvrdila to i policie.

„Můžeme potvrdit, že jsme kolem půlnoci dostali hlášení, že v Praze 10 nalezli tělo oběšeného muže. V současnosti případ prošetřujeme jako sebevraždu. Více se zatím nebudeme vyjadřovat s ohledem na pozůstalé,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Patřil k nejzvučnějším jménům české taneční scény, pomáhal ji formovat. Na dýdžejskou dráhu naskočil krátce po revoluci v roce 1991. Neznámým nebyl ani v zahraničí, v proslavení mu pomohla především jeho rezidentní party v pražském klubu Roxy.

Zasadil se o strmý rozvoj elektronické hudby v Česku a ani po bezmála třiceti letech neztrácel na popularitě.

Mohlo by vás zajímat

Další články