Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vendula Pizingerová koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Legendární český bojovník má jasno! Kdo bude vítěz v duelu Marpo versus Rytmus?

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Názor odborníka
Dnes večer vypukne v pražské O2 Arené válka. Dvě slavná jména, hudebníci Marpo a Rytmus, se utkají mezi šestnácti provazy jako hlavní hřeb večera na akci XFN. Lidé už několik týdnů spekulují, kdo se stane vítězem.

Oba zpěváci si slibují, že to bude lidově řečeno pořádná štípaná. Favorizovaný Marpo by si podle mnohých díky svým zkušenostem z ringu měl se slovenským rapperem, který nastoupí ke svému prvnímu boxerskému duelu, hravě poradit.

Vše začalo před bezmála deseti měsíci. Slavný slovenský rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus tehdy přes video na sociálních sítích vyzval českého kolegu Otakara Petřinu, který je více známý jako Marpo. Uteklo to. Ve středu večer proti sobě naposledy nastoupili tváří v tvář před soubojem, když došlo na veřejné vážení.

Mnoho lidí se ale nemůže shodnout, kdo se stane vítězem. Oslovili jsme legendárního zápasníka Michala Hamršmída, který sice má zkušenosti zejména v MMA, ale prošel i boxerskou průpravou. „Marpa znám a je to velmi tvrdý bojovník. Rozhodně ho favorizuju z logiky věci, protože v ringu už stál, má za sebou několik zápasů a v tomto případě budou podle mě hlavní roli hrát zkušenosti,“ řekl eXtra.cz Hamršmíd s tím, že nedokáže zcela odhadnout, zda zápas skončí předčasně. „Nikdy jsem Rytmuse neviděl boxovat. Ale určitě může překvapit. Těžko odhadovat, jestli odboxují všech šest kol,“ dodal Hamršmíd, který je prezident asociace GCF a a Českého svazu MMA.

Jestli se vítězem stane Marpo, nebo nakonec outsider Rytmus se ukáže ve čtvrtek večer v O2 Aréně.

Související články

Další články