Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Pierre Richard na pohřbu Belmonda: Velký blondýn s černou botou nazul tenisky

Pierre Richard na pohřbu Belmonda.
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
pohřeb

Od 11 hodin dopoledne začal pohřeb s hvězdným Jeanem-Paulem Belmondem (†88), který zemřel toto pondělí. Mezi smutečními hosty se kromě Alaina Delona a Boba Sinclara objevil i legendární herec Pierre Richard (87). Ačkoliv přišel slavný "blondýn" v teniskách a o berlích, na charisma mu to neubralo.


Jedno státní rozloučení s legendárním hercem Jeanem-Paulem Belmondem proběhlo 9. září. Hned další den nato se s ním rodina a herečtí kolegové přišli rozloučit do kostela Saint-Germain-des-Prés v centru Paříže.

Poslední sbohem mu přijela dát plejáda hereckých hvězd, mezi kterými byl i Pierre Richard. Ten se oblékl do volného saka, které doplnil o tenisky a tašku přes rameno. Na "velkém blondýnu s černou botou" se již podepsal zub času. Nesmělý hrdina kráčel shrbeně o berlích k pařížskému kostelu. V momentu kdy na něj mířily foťáky se herec otočil a vykouzlil na rtech lišácký úsměv.

Potrhlý komik

Pierre Richard, rodným jménem Pierre Richard Maurice Charles Léopold Defays, proslul v řadě komedií, ve kterých hrál povětšinou potrhlé a nesmělé hrdiny. Po několika menších rolích prorazil filmem Roztržitý (1970), který byl zároveň i jeho režijním debutem. Do paměti diváků se zapsal rolí v satirické komedii Velký blondýn s černou botou či díky filmu Otec a otec, ve kterém mu zdatně sekundoval Gérard Depardieu.


Související články

Další články