Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Legenda z Kroku za krokem a Dallasu slaví kulatiny: Patricku Duffymu je už 70!

+ Dalších 16 fotografií
Všechno nejlepší
Legendární herec Patrick Duffy (70) dnes slaví životní jubileum. Z americké televizní tváře, která patřila v 80. a 90. letech k těm nejžádanějším, je už sedmdesátník. Jeho kariéra však začala nenápadně, v roce 1974 si střihl nevýraznou roličku v bezvýznamném filmu, už čtyři roky nato se stal jedním z hlavních hrdinů kultovního Dallasu.

Patrick Duffy patří k největším televizním hvězdám minulého století. Proslavil se jako Bobby Ewing v seriálu Dallas, o desetiletí později následovala další ikonická role v Kroku za krokem, kde si zahrál hlavu rodiny Franka Lamberta.

Americký herec, který dnes slaví sedmdesátiny, nemohl chybět ani ve velkolepém návratu Dallasu v roce 2012, kde si svou roli Bobbyho zopakoval.

Duffy byl dlouhých 43 ženatý s Carlyn Rosser Duffy. Milovaná manželka mu však v roce 2017 zemřela. Herec ale na život nezanevřel a nadále se objevuje na společenských akcích. S osudovou láskou Carlyn vychovali dvě děti.

Mohlo by vás zajímat

Další články