Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Legenda YouTube scény před rozpadem: Twixx zničila jedna petarda hozená do autobusu?

Mezi hochy z TV Twixx to pěkně jiskří. Tentokrát za tím však nehledejte
petardu.
Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
TV Twixx znáte? To je parta borečků, kteří se proslavili tím, že hodili petardu do autobusu. Jak to s nimi vypadá nyní?

Ta kauza tehdy zastínila jakoukoliv jinou petardu v Česku. Možná to tehdy byla největší mediální petarda v celé střední Evropě.

Banda populárních youtuberů říkajících si TV Twixx totiž během loňského silvestra pobouřila statisíce lidí. Do svého silvestrovského videa totiž zahrnula záběry na autobus, do kterého kluci švihli petardu.

Autobus byl na odpis i tak. Ale kdysi sympatičtí kluci se změnili rázem v grázlíky, po kterých šlo celé Česko. Z minuty na minutu se proměnili v lumpy, kteří poškodili cizí majetek.

Co dělají kluci dnes?

Autobus, ze kterého se dle jejich slangu silně „kouřilo“, totiž silně zpřetrhal jejich přátelské vztahy. A jeden z jejich dřívějších členů Kyril se raději začal plně soustředit na fotbal.

Podobnou cestou, možná na základě motivací z úst Bena Cristovaa, který se mladé teenagery snaží motivovat, aby se neflákali, se vydali i další členové TV Twixx. Dali se na dráhu posilování. Přibyla jim svalová hmota, ale ubyli jim fanoušci.

Twixxáci se proto vydali na dráhu posilování, což jim sice přidalo na svalové hmotě, ale ubralo dost fanoušků, kteří jejich nové zálibě nerozumí.

Samotní rabiáti českého internetu si z toho však hlavu příliš nedělají, a tak se těmto reakcím poměrně vysmáli. Zároveň však ani nepopírají vnitřní krizi, a dokonce ani to, že videa už točí jenom pro peníze.

Na tom sice není nic k obdivování, ale stále je to mnohem lepší koníček než likvidování autobusů nebo prank cally, kterými ale proslul jiný jouda českého internetu. Plzeňský uplakánek Ikaro.

Podle našich informací se však krize mezi Dannym a jeho možná ještě nynějšími kamarády stále více prohlubuje, a tak není vůbec jisté, zda se ještě podaří projekt TV Twixx zachránit.

Související články

Další články