Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Legenda snowboardingu Jake Burton je po smrti: V 65 letech podlehl rakovině

Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
zlá nemoc
Ve věku 65 let odešla velká legenda snowboardingu. Zakladatel snowboardové firmy Burton Snowboards a průkopník jízdy po prkně Jake Burton Carpenter podlehl 20. listopadu rakovině. Zákeřná nemoc se mu bohužel vrátila.

Legendární Jake Burton Carpenter už sjíždí bílé kopce v nebi. Vrátila se mu bohužel zákeřná rakovina.

„Tomu nebudete věřit, ale moje rakovina se vrátila. Je to stejný nádor jako poprvé. Prostě jsem se toho nikdy nezbavil. Něco z toho zůstalo v mých lymfatických uzlinách a začalo opět pracovat. Šance tady určitě je, ale bude to boj. I když se bojím toho, čemu čelím, je jednodušší se s tím vypořádat, když vím, že mám rodinu, která bude pokračovat. To stejné cítím i o své společnosti, svých přátelích a našem sportu. Vrátím se, ale bez ohledu na to, vše je v dobrých rukou, což je úžasný pocit při vstupu do této zóny nejistoty,“ to je znění posledního mailu, který zaslal svým zaměstnancům. O dva dny později Jake zemřel.

Právě Jake Burton Carpenter udělal z jízdy na prkně masovou záležitost. Právě on se výrazně zasadil o to, že se snowboarding dostal na ZOH. Až se příště spustíte z kopce dolů, můžete si na legendu vzpomenout.

Související články

Další články