Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Legenda se vrací: Daniela Kolářová bude hrát v Modrém kódu, jakou roli dostala?

Legenda se vrací: Daniela Kolářová bude hrát v Modrém kódu, jakou roli dostala?
Zdroj: ShowPix
+ Dalších 5 fotografií
Velký návrat
Legendární česká herečka Daniela Kolářová (73) se vrací do práce, tudíž na televizní obrazovky. Dlouho se vyhýbala nekonečným seriálům, jako jsou Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2. Tady ale neodolala. Mnozí z vás ji mohou znát třeba z filmu Léto s kovbojem, díky kterému se dostala do povědomí diváků.

Po delší natáčecí pauze je zpět! Hvězdná herečka Daniela Kolářová si zahraje v oblíbeném seriálu televize Prima Modrý kód. A koho bude hrát?

Kolářová jako zdravotní sestra

Jak sama herečka prozradila, bude hrát zdravotní sestřičku. "Nechala jsem se přetáhnout do role sestřičky v Modrém kódu. Jsou to rozdělené cykly, takže to léto mám rozsekané na nudle," prozradila Kolářová Aha! V nemocničním prostředí nebude hrát poprvé. Někdo ji může znát například jako představitelku Kateřiny Sovové z Nemocnice na kraji města. Jediný rozdíl je, že Nemocnice na kraji města měla jen 13 dílů, kdežto Modrý kód je nekonečný. "Tempo je ale závratné! Ta Nemocnice měla původně asi třináct dílů, kdežto tady tu hranici neznám a vlastně jsem se upsala na rok, takže těch dílů bude spousta," řekla Frekvenci 1 herečka.

Budeme se tedy těšit na další skvělé herecké výkony této hvězdné herečky.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy