Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Legenda jízdy na kolech BMX dobrovolně opustila svět

Zdálo se, že ho při tak dobré kariéře a slávě nic netrápí. Opak byl
nejspíš pravdou.
Zdroj: profimedia.cz
Jednačtyřicetiletý král BMX Dave Mirra se rozhodl dobrovolně ukončit svůj život. V tomto druhu sportu patřil mezi špičku. Dave byl nalezen mrtev ve svém autě. Pravděpodobně si sáhl na život sám.

Byl slavný, úspěšný a talentovaný. Dave Mirra z města Greenville v Jižní Kalifornii byl hvězdou ve freestylové jízdě na kolech BMX. Pravidelně získával zlaté medaile. Čtnáctkrát se mu povedlo si odvézt zlato. Během své kariéry nasbíral celkem 24 medailí.

Do roku 2013 byl díky tomu rekordmanem. Objevoval se také v adrenalinových pořadech na kanálu MTV.

Co tak úspěšného mladého otce dvou dětí a manžela dohnalo k sebevraždě? Byly na vině psychické problémy? Neunesl slávu? Policie ho našla bezvládného v jeho autě v Greenville, kde žil se svou rodinou. V autě byly stopy po střelbě. Údajně se Dave zastřelil.

Jeho Instagram nasvědčuje tomu, že měl sebevraždu pečlivě naplánovanou. Krátce před ní zveřejnil na sociální síti fotku se svou drahou polovičkou, manželkou Lauren.

Všichni z jeho okolí jsou ze smutné zprávy o jeho smrti zdrceni. Starosta města Greenville se o Mirrovi vyjádřil jako o velkém příteli a skvělém člověku. Odešel příliš brzy.

Ze smrti úspěšného bikera a milujícího a skromného člověka je na dně také legendární skateboardista Tony Hawk.

Na svůj profil pod fotku Mirry napsal: „Sbohem, byl jsi opravdová legenda a ikona ve svém sportu. Děkuji za všechny vzpomínky. Tvá smrt nám zlomila srdce.“

Související články

Další články