Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Legenda hvězdné pěchoty! Jak dnes žije hvězdička SuperStar Anička Dajdou?

+ Další 2 fotografie
Byla nezapomenutelná! Zpívala úplně příšerně, ale věřila, že může prorazit jako zpěvačka. Co dnes dělá hvězda SuperStar Anička Dajdou?

Miliony lidí mají pořád v paměti Annu Gleisnerovou, tedy Aničku Dajdou, která se coby devatenáctiletá slečna zapsala do povědomí svým výjimečným přednesem písně Thank you od americké zpěvačky Dido.

Tehdy v roce 2004 předstoupila před ostrou porotu talentové soutěže Česko hledá SuperStar a zaujala nejen neotřelým vystoupením, ale i chováním. „A vy si myslíte, že byste mohla být zpěvačka?“ zeptal se jí porotce Ondřej Hejma. „A proč ne?“ odpověděla mu tehdy s přímostí sobě vlastní dívenka na prahu dospělosti. V soutěži se sice dál nedostala, ovšem po celé republice následně vyrostly billboardy s jejím jménem, tváří a sloganem „Svět se zbláznil“, propagující třeba pivo. Za takové zakázky a děláním obecního blázna na diskotékách si Anička jednorázově přišla i na 40 000 korun. Tyto časy jsou však již dávno pryč.

Anička pak dlouho hledala práci. Už nechtěla v Mladé Boleslavi dělat prodavačku v supermarketu. Myslela si, že má na víc. A také si chtěla dodělat obchodní akademii, aby z ní něco bylo. Školu ale nedodělala. Pak si dala přihlášku k policii. Tam to také ale nevyšlo. Nakonec se rozhodla, že se naučí pořádně německy a rozjede vlastní byznys.

Víte, co Anička dělá dnes? Napište nám na redakce@extra.cz.

Související články

Další články