Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Legenda české country a folku František Nedvěd je v nemocnici! Vrátila se mu rakovina

Známý písničkář má za sebou stovky hitů.
Zdroj: Profimedia
Smutná zpráva

Oblíbený český hudebník František Nedvěd (73) je v nemocnici. Znovu se mu vrátila rakovina a kvůli zdravotním obtížím ho musel jeho syn Vojta odvézt do špitálu. Za sebou už má náročnou léčbu rakoviny plic a udeřil na něj také koronavirus, se vším se však dokázal statečně poprat. Snad se mu to podaří i nyní.

Jedna z nejvýraznějších osobností českého folku a country František Nedvěd musel být odvezen do nemocnice. Podle dostupných informací se mu opět vrátila rakovina plic. Minulý týden v neděli jsem ho odvážel. V pátek jsme hráli v Olomouci. V sobotu vstal a byl ještě v pořádku, ale k večeru začal být unavený a ospalý. Říkal jsem si, že je to následkem koncertu, ale v neděli začal spát už pořád, tak jsem ho odvezl do nemocnice. Byl celý dehydrovaný,” nechal se slyšet pro web ZivotVCesku jeho syn Vojta.

Nemoc se vrátila

Dodal, že otcův stav je velmi kolísavý a nikdo tak pořádně nedokáže odhadnout, kdy by mohl být propuštěn zpět do domácí léčby.

Už v minulosti Františka rakovina plic postihla. Musel chodit na ozařování, ale nakonec se mu podařilo nad nemocí vyhrát. Poté ho napadl ještě koronavirus, ale i s tím se dokázal statečně poprat. „Teď se mu vrátila rakovina plic, kdy napadla obal plic. Věřím, že znovu zabojuje a vše dopadne dobře,” věří jeho syn.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy