Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Legenda 80. let Sandra přijíždí do Česka: Takhle se milovaná zpěvačka za ty roky změnila

Legenda 80. let Sandra přijíždí do Česka: Takhle se milovaná zpěvačka za ty roky změnila
Zdroj: archiv Sandry
+ Dalších 11 fotografií
změna
Popová hvězda z Německa právě přijíždí do Česka. Legendární Sandra (57) vystoupí 4. října v pražské Lucerně a v sobotu 5. října v Příbrami. Na vrcholu slávy byla v 80. letech ,a ačkoli se o ní už dnes moc nemluví, i tak jsou její hity stále velmi oblíbenou záležitostí.

Německá popová hvězda v pátek večer rozezní pražskou Lucernu. Sedmapadesátiletá Sandra dnes přijíždí do Česka, kvůli dvou plánovaným koncertům. Druhý koncert proběhne v sobotu v Příbrami.

Sandra je hvězdou 80. let. V dnešní době o ní moc už slyšet není, ale i tak si její hity každý rád poslechne. Mezi ty největší skladby za její kariéru patří songy Everlasting Love, Hiroshima, In the Heat of the Night, nebo Maria Magdalena. Kdo by je neznal? Její plakáty navíc visely v polovině dětských pokojíčků v Československu, zejména těch klučičích, a zdobily nejednu plechovou skříňku na učňácích.

Než se Sandra vydala na sólovou kariéru, působila v dívčí skupině Arabesque. Trio se uchytilo v Japonsku a vydalo 15 desek. Pak přišel ale zlom a dívky se rozhodly vydat po vlastní ose. Sandře to vcelku prospělo, protože se vyšvihla až na samý vrchol. Zaujala tak místo v srdcích mnoha fanoušků a bez jejích písní si v osmdesátých letech málokdo dovedl představit tu pravou zábavu.

Jenže od osmdesátých let uplynulo hodně času. Ikonická zpěvačka víc než třicet let pochopitelně dost změnila. Stáří prostě nejde zastavit a na Sandře je vidět, že se jí roky vepsaly do tváře. Vrásky jí sice přibývají, ale šarm rozhodně neztratila. Podívejte se do fotogalerie, jak vypadá slavná Sandra dnes.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy