Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Ledvinkou zakrývala bříško? Podle blízkého zdroje je Veronika Arichteva těhotná

Zdroj: profimedia
+ Dalších 7 fotografií
Miminko?
Od Českých lvů začala řada fanoušků spekulovat, jestli náhodou není Veronika Arichteva (33) těhotná. Předvedla hluboký výstřih a ladně si kryla bříško ledvinkou. Blízký zdroj z jejího okolí spekulace nyní potvrdil.

Krásná Veronika Arichteva byla jednou z prvních, která odmítla dodržet smlouvu a natáčet v době krize seriál Slunečná Podle informací Blesku ji k tomu vedly závažné důvody. "Veronika je těhotná, ale zatím o tom raději mlčí," uvedl blízký zdroj, který si nepřál být jmenován.

Slunečná

Veronika se objevuje v seriálu Slunečná a kvůli nebezpečnému koronaviru se rozhodla od seriálu v době krize odstoupit. "Měla jsem celý den točit Slunečnou. Víme, že všichni se na place snaží o dodržování bezpečí, a je to dobře. Ale já se rozhodla, že točit prostě nepůjdu! Nepřijde mi to natolik důležitý v těchhle dnech," vysvětlovala Arichteva na sociální síti.

Český lev

Hvězda 3v1 se ukázala ne předávání filmových cen Český lev v přenádherných šatech, které měly hluboký výstřih. Kolem pasu měla omotanou růžovou ledvinku, čehož si vzhledem k jejímu dekoltu absolutně nikdo nevšímal. Ukrývala tím snad bříško?

V očekávání by měla být s manželem a režisérem Biserem Arichtevem (43). Podívejte se do fotogalerie, jak na Českých lvech Veronika ladně maskovala bříško.

Související články

Další články