Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Ledové královně odzvonilo? Věčně zakaboněná Taylor Swift má být těhotná!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 21 fotografií
Radostná novina
Zní to jako jedna z utopických povídek Karla Čapka. Ledová královna Taylor Swift (29), která si z každého chlapa udělala pouhopouhou studnici nápadů na své zhrzené písničky, se má stát maminkou? Neochvějně to tvrdí bulvár za velkou louží. A tím vyvoleným podle amerického tisku není nikdo jiný než zpěvaččin momentální přítel Joe Alwyn (27).

Taylor Swift je takový Vojta Kotek amerického šoubyznysu. Žádný vztah jí dlouho nevydrží. A přestože nevíme, v čem vězí Vojtovo smolařství, v případě Taylor jde nepochybně o ni samotnou.

Jenže v herci Joeovi Alwynovi prý konečně našla svého prince na bílém koni. A svědčí o tom i fakt, že jsou spolu už přes dva roky. To je na zpěvačku rekordní časový úspěch, během nějž v minulosti dokázala zlomit srdce třem mužům a vydat o nich dvě alba.

Dokladem jejich lásky má být miminko, podle amerického časopis InTouch je Taylor v požehnaném stavu. „Je teď sebevědomá, sluší jí to a je prostě lepší než její staré já. Nejlepší čas,“ řekl k tomu zdroj. Další časopis Life & Style k tomu přihodil informaci o tajných zásnubách a plánech se příští léto vzít. Nutno však podotknout, že jde o magazíny, které si často pikantnosti ze života hvězd příliš neověřují. Fáma se na jejich předních stránkách objevila nejednou.

Ale třeba se tentokrát nepletou a Taylor Swift se skutečně stane maminkou. Po těch letech, kdy ji šťastnou činila pouze práce, by si už zasloužila najít opravdový smysl života.

Související články

Další články