Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Ledově klidný Jiří Procházka před životním zápasem: Místo soustředění na hotelu se vykecával s fanoušky a řešil svůj samurajský účes.

Ledově klidný Jiří Procházka: pokec s fanoušky a profesionální úprava samurajského copu
Zdroj: Se souhlasem Jiřího BJP Procházky
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
zápas

Má před sebou životní zápas, zdá se ale, že Jiří BJP Procházka rozhodně trémou netrpí. To bylo zřejmé nejen z veřejného vážení, na kterém působil uvolněným dojmem a došlo i na vtípky, ale také ze snimků, které jeho tým zveřejnil na jeho oficiálních facebookových stránkách. Kdo by čekal, že bude Prochazka zavřený na hotelovém pokoji a bude meditovat, je na omylu. Jen několik hodin před samotným zápasem se stihl pozdravit nejen s českymi fanoušky, ale dokonce upravit svůj pověstný samurajský cop.

Klidný Samuraj

Vítěz mnoha zápasů a držitel několika titulů v polotěžké váze Jiří "BJP" Procházka už za pár hodin stane tváří v tvář brazilskému šampionovi Gloveru Teixeirovi v hlavním zápase turnaje UFC 275, který se koná v Singapuru. Český MMA bijec má za sebou veřejné vážení, při kterém se ukázal být ve více než dobré kondici.

Během vážení bylo z Procházkových gest i vystoupení na váhu cítit ladnost a smysl pro myšlení dávných samurajů. Z jeho klidu je znát, že se mu neříká jménem těchto bojovníků jen tak pro nic za nic. Před svého soupěře předstoupil tváří v tvář s díval se mu z příma do očí. Brazilského šampiona se doslova snažil zastrašit pouhou silou svého pohledu. Následně svůj pohled stočil k divákům a při mocném výkřiku zatnul všechny svaly.

Ve svých posledních chvílích před dalším z důležitých turnajů jeho zápasnické kariéry ale Procházka rozhodně nezahálí. Místo čekání na hodinu H se stihl sejít a vyfotit si několik fotek se svými fanoušky, kteří za ním z České republiky přicestovali až do daleké Asie. Procházka byl ze svých podporovatelů nadšený a toho, že za ním urazili tak dalekou cestu si velmi považoval „Jsem za ně rád, už jsem si s některými podal ruku, a těším se, že se s nimi ještě uvidím. Takže jedem! Vítězství! Nekompromisně!“ řekl zápasník pro iSport.cz

Zkrášlování před zápasem

Procházka, jemuž se ve světě milovníků zápasů v klecích přezdívá český poslední samuraj, nezapomněl ani na sebe. Aby si během boje s Teixeirou neutrhl ostudu zašel si pro jistotu pro nový sestřih do jednoho z místních barber shopů, což MMA zápasník doložil i fotografií na svém Facebooku.

Galavečer UFC 275 začíná v noci ze soboty na neděli, v půl jedné našeho času, na UFC Fight Pass. Hlavní karta pak startuje ve 4:00 a živě ji přenáší stanice Premier Sport. Titulový zápas Jiřího Procházky pak přijde na řadu někdy kolem 6:00.


Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy