Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ledová výzva je zpět! Ti nejdrsnější už nejdou pro led, ale na krev! Jako tato paní s pitbulem

Zdroj: liveleak.com
Určitě si pamatujete na kyblíkovou výzvu. Frčelo to po internetu a kdo na sebe nevyklopil škopek s ledovou vodou, ten prostě nebyl in. Už to vypadalo, že Ice Bucket Challenge, jak se tato taškařice oficiálně jmenovala, upadla do zapomnění, ale nyní se razantně vrací na scénu. Hodně tomu pomohl jeden naštvaný pejsek.

Ice Bucket Challenge byla trhákem letošního léta. Na začátku akce byla bohulibá snaha vybrat peníze na výzkum amyotrofické laterální sklerózy (ALS), na konci pak davy českých celebritek, které nechápaly, o co jde, ale hlavně že byly zlité a jejich video viselo na Facebooku.

Zpátky na scénu se ledová výzva vrátila díky portálu liveleak.com, který přinesl šokující záběry naštvaného pitbula, kterému se nelíbila mokrá panička.

Video začíná klasicky, Američanka středního věku říká, proč do výzvy jde a koho nominuje na další kolo. Pak je zlita studenou vodou a všichni kolem z toho mají děsnou prču. A pak na paní skočí pes, zakousne se jí do tváře a je po srandě.

K vážnému zranění došlo už v létě, ale až nyní se paní z hrozivě vypadajícího zranění zotavila a dala souhlas se zveřejněním videa.

Vše nasvědčuje tomu, že pes nebyl dokonale vycvičen a rozrušil ho hluk a kapky ledové vody. Pokud si pořídíte domů takhle silnou potvoru, musíte ji zvládnout. Kdo na to nemá čas a nebo zkušenosti, musí počítat s tím, že mu pes dá brzy na vědomí, kdo je v domácnosti skutečným šéfem. A to dost bolí.

Související články

Další články