Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ledová sprcha pro Toma Cruise: Není opravdovým tátou Suri, píše americký bulvár!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 23 fotografií
Proboha!
Tom Cruise (57) slaví ve středu sedmapadesátiny, místo darů ale dostal ledovou sprchu. Postarala se o to exmanželka Katie Holmes (40), se kterou má dceru Suri (13). Herec svou holčičku vyměnil za scientologickou sektu, do které pumpuje miliony. Léta se spolu neviděli, a tak si Katie dupla. Už to není tvůj otec, měla říct dceři v den jejích třináctin.

Už před lety si Tom Cruise vybral a jeho rozhodnutí už nelze zvrátit. Když ho Katie Holmes (40) poslala se scientologií do patřičných míst a před sektou tak zachránila dceru Suri (13), jejich cesty se nadobro rozdělily. Herečka prý udělala za minulostí s Tomem tlustou čáru, která nepůjde vygumovat!

„Katie se konečně odhodlala. Když Suri slavila třináctiny, řekla jí, že Tom pro ni nikdy nebude opravdovým otcem,“ tvrdí zdroj časopisu Star. „Čím je Suri starší, tím víc na ni nepřítomnost Toma v jejím životě doléhá. Už nelze chodit kolem horké kaše,“ dodal.

Suri se s Tomem neviděla už drahně let. Údajně spolu komunikovali alespoň přes sociální sítě, ale i tam přestal být Cruise po čase aktivní. A jak se zdá, Katie anI Suri už se s ním ani setkat nechtějí.

V den svých sedmapadesátých narozenin si tak Tom místo rozbalování dárků přečetl, že přišel o dceru. Zbyla mu tak už jenom jeho sekta, jež mu vymyla mozek, a miliony na kontě, které do ní investuje.

Související články

Další články