Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Ledová sprcha pro krásky, které se fotily s colou mezi prsy na podporu boje s rakovinou. Tenhle drsný vzkaz jim posílá skutečně nemocná žena!

Děvčata se snažila, seč mohla, ale nakonec je na plné čáře setřela
žena, která rakovinou prsu skutečně trpí.
Zdroj: koláž archiv
+ Další 4 fotografie
Ženy se na sociálních sítích hromadně fotily s láhví coly mezi prsy. Údajně tím měly pomoci v boji proti rakovině. Jednalo se ale jenom o hloupý vtip. A skutečně nemocná žena jim to taky pořádně vytmavila.

Člověk by si myslel, že po Kylie Jenner Challenge ho už nic dementnějšího ve světě sociálních sítí nemůže potkat. Chyba lávky! Lidská hloupost je skutečně neomezená a naposledy překonala své limity pomocí kampaně #HoldACokeWit­hYourBoobsCha­llenge.

Jak jsme vás už informovali, jednalo se o výzvu, při níž se ženy fotily s láhví coly mezi ňadry. Podpořit tak měly boj s rakovinou prsu. Tedy aspoň to si všechny tyhle blbky, které se už neobtěžovaly pídit po detailech, myslely.

Ve skutečnosti to byl vtip, který měl na svědomí Danny Frost, Američan pracující v porno průmyslu. Z jeho strany se mělo údajně jednat o recesi reagující na nesmyslné výzvy, jakou byla třeba ta se rty Kylie Jenner.

Účastnice celé akce se proto dočkaly pořádně peprné kritiky od veřejnosti. Žádný ze vzkazů ale nebyl tak silný, jako ten od dvaatřicetileté Aimee Fletcher.

Aimee byla diagnostikována rakovina prsu před rokem a nádor se jí před nedávnem rozšířil také do kostí. O výzvě se dozvěděla zrovna v den, kdy pohřbívala svou kamarádku, další oběť zhoubné nemoci. A pod tíhou emocí se rozhodla k dostatečně výmluvné reakci.

Také ona se nafotila s colou, kterou však drží uprostřed hrudi po mastektomii, a se zvednutým prostředníčkem ostatním vzkazuje: „Tohle je moje #HoldACokeWit­hYourBoobsCha­llenge. Nevypadám překrásně?“

Svůj akt vzdoru později okomentovala slovy: „Rakovina prsu není legrační ani sexy. Léčba je vyčerpávající, není na ní nic okouzlujícího a důvod, proč se lidé rozhodli fotit si část těla, která je nádorem ničená, opravdu nedokážu pochopit.“

Amen.

Související články

Další články