Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Ledoborec Pavlína je i přes prohru v MasterChefovi vítěz: Překvapivá slova experta

Pavlína měla radost z postupu.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 7 fotografií
NADĚJE
Přišla, ukuchtila, nezvítězila, i tak ale nejspíš může být úspěšnější. To si o Pavlíně Lubojatzky (25) myslí odborník na marketing. Naopak výherce soutěže Roman Staša může být až příliš velký flegmatik na to, aby dokázal slávu z MasterChefa proměnit ve zlato.

Pavlína Lubojatzky nemusí plakat

Jak jsme vás již informovali, v úterý vysílaném finále o pouhý bod Pavlínu Lubojatzky porazil kondiční trenér a bývalý juniorský hokejový reprezentant Roman Staša

Dívka, kterou dnes zná i ten, kdo soutěž prakticky nesledoval, protože se proti ní zvedla bouře nevole a diváci kritizovali její ufňukanost a pro mnohé až neuvěřitelný postup do finále i přes výborné jiné kuchaře, ale nemusí smutnit.

Bude úspěšnější než vítěz?

Své známosti totiž může Pavlína využít mnohem lépe než Roman.

„Pavlína určitě může být nakonec úspěšnější. Má dar budit emoce, ať už pozitivní, nebo negativní. A na to lidé slyší. Roman je sympaťák. Moc se nevyjadřuje, je to pohodář a flegmatik. Takoví pohodáři jsou skvělí pro partnerský život nebo pro pracovní tým, ale jestli i pro zužitkování popularity z reality show, to ukáže až čas,“ řekl eXtra.cz marketingový odborník Michal Fric ze společnosti Ignite Marketing.

Roman Staša může pohořet

„Je to jen na něm, jak s tím naloží. U každého výherce hrozí, že když mu to spadlo do klína, řekne si, že je hvězda a nebude mít tak velkou motivaci. Když se ale Roman dostal tak daleko, určitě umí vařit, a navíc je vážně hodně sympatický. Pavlína má sice na jednu stranu o trochu menší perspektivu, že si otevře nějaký podnik, na druhou stranu lidé ji znají a stále jich je dost, koho zajímá. Teď je to prostě ještě trochu hádání z křišťálové koule,“ krčí rameny expert.

„Známe už ale z minulosti případy, že se lidé z druhých, čtvrtých nebo pátých míst v reality show po konci prosadili mnohem víc než vítězové, jejichž jména si dnes už ani nepamatujeme. I v první řadě MasterChefa skončil docela brzy kluk, který se nakonec prosadil tuším s alternativním grilováním, dokonce mu to zpropagovali i v další řadě. Kdo to vyhrál, o tom nic nevím,“ myslí si Fric.

Ben Cristovao vs. Aneta Langerová

„Hodně záleží na charisma. Ben Cristovao (33) kdysi v SuperStar moc nezářil, ale dnes má vybudovaný brand, lidi zajímá, jak se obléká, má velkou fanouškovskou základnu. To vítězce první řady Anetě Langerové, která umí skvěle zpívat, se to až tak nepovedlo. Je to hodně o osobnosti. Jestli se Pavlíně a Romanovi podaří zúročit, co soutěží získali, to se uvidí,“ dodal odborník.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy