Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Leden 2021 vzal Česku mnoho osobností: Na tyto hvězdy už můžeme jen vzpomínat

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
sbohem
První měsíc roku 2021 měl být jakýmsi přelomem po nepříjemném roce 2020. Během ledna ale na věčnost odešla celá řada známých osobností, národem milovaných umělců, na které dnes mohou lidé už jen s láskou vzpomínat.

Jen s obtížemi by bylo snadné přehlédnout, že v lednu 2021 nás opustila velká spousta významných osobností. První zdrcující zpráva přišla už 3. ledna, když zemřela bývalá moderátorka televize Nova, diváky oblíbená a kolegy milovaná Eva Jurinová

Moderátorka, jejíž hlas je známý i těm, kteří její doby v televizi nepamatují, díky tomu, že zní ve stanici metra B, podle prohlášení rodiny zemřela po dlouhé těžké nemoci. Informace o jejím skonu zarmoutila celé Česko.

Nečekaně nás v lednu opustil i muzikant David Stypka, kterému bylo pouhých 41 let. Ačkoliv v posledním rozhovoru říkal, že se cítí zdravý, rakovině slinivky břišní nakonec, v kombinaci s komplikacemi souvisejícími s nákazou covidem, podlehl. Hold mu vzdali fanoušci i celá řada hudebníku, kteří na něj vzpomínají jen v tom nejlepším.

Vzpomínka

V galerii se podívejte na celebrity, které letos v lednu skonaly. Ať už byla příčinou smrti dlouhodobá nemoc nebo sebevražda, jedno je jasné – vždy bude správné si na ně vzpomenout a vzdát jim hold, zapálit svíčku nebo jen věnovat tichou vzpomínku.

Související články

Další články